Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » Igaz, amit Gulyás Gergely...

Chuck dorisz kérdése:

Igaz, amit Gulyás Gergely miniszter mond, hogy Budapest útjai és hídjai arra szolgálnak, hogy az autósok a vezetés élményét megszerezzék?

Figyelt kérdés

2023. máj. 16. 12:43
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
66%

Ugyanúgy ahogy a tanárok is élvezetből tanítsanak... :D


Undorító patkány.

2023. máj. 16. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
17%
Igen, én arra szeretném használni, ezért épültek ezek az utak és hidak.
2023. máj. 16. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
58%

Ha annyira élvezkedni akar a vezetésen, akkor menjen ki a Hungaroringre.


Hozzáteszem, én sem értek egyet azzal, hogy az autósok elől el kell zárni a Lánchidat.

2023. máj. 16. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
72%
Ha a kormány normálisan megcsinálta volna az M0-t, lett volna normális elővárosi tömegközlekedés fejlesztés akkor kevesebb lenne az autóforgalom és gond nélkül lezárható lenne a híd.
2023. máj. 16. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
12%
Büdöspesten akkora élvezet vezetni, hogy épelméjű ember be se megy oda.
2023. máj. 16. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
45%

5 napos hír és valahogy nem sikerült teljesen megérteni azt, hogy mit mondott.


Itt az idézet, hátha nem szövegértési problémáid vannak csak félre sikerült tájékoztasson valamelyik objektív sajtótermék.

"A személyes figyelmességen túl azt az ígéretet látom benne, hogy a fővárosi vezetés képes a BKV működését a jövőben is biztosítani. Ugyanakkor nekem a tömegközlekedés nem újszerű élmény, hiszen évtizedeken át használtam a BKV-t. Főpolgármester úr viszont nem ismeri a vezetés élményét és vélhetően ebből erednek azok a döntései, amelyektől budapesti autósok százezrei szenvednek. Ezért engedje meg, hogy az ügy sürgősségére tekintettel figyelmébe ajánljam az S.O.S. Autósiskolát (Budapest, Hársfa utca). Bízom benne, hogy ezzel mind Önnek, mind a fővárosi autósoknak segítségére lehetek. Autós tanulmányaihoz egy buszjegy erejéig szívesen hozzájárulok."

2023. máj. 16. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:

"Ha a kormány normálisan megcsinálta volna az M0-t"


A kormány normálisan megcsinálta az M0 elkerülőt, csak azt felejtette el, hogy építsen még egy elkerülőt ami az M0-tkerüli el.

2023. máj. 16. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
87%

#3 - Ha valamelyik hidat el lehet venni az autóktól az a Lánchíd.

Az összes autós átkelés 3%-át bonyolítja. Nem erre épült, és nem is különösebben alkalmas rá.

Ráadásul műemlék értéke is van.


A probléma, hogy viszont gyalogos vagy kerékpáros célra se teljesen alkalmas.


Na mindegy, Gulyás úr nem tud érdekelni.

Azzal szoktak jönni a drága autósok, hogy nekik muszáj autóval közlekedni, mert nincs alternatíva.

Úgyhogy nekem ne jöjjenek vezetési élménnyel, ha kérhetem. Budapest nem arra van, hogy kiszolgálja egy kisebbség vezetési élmény iránti igényét. Azt keressék máshol.

2023. máj. 16. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
100%

"kormány normálisan megcsinálta az M0 elkerülőt"


Dehogy csinálta. A budai oldal hiányzik és a jelenlegi tervek szerint sosem lesz kész.

2023. máj. 16. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 A kérdező kommentje:
Oké, de ha szeretnénk, hogy a Lánchídon bárkinek átautózni napközben egy élmény legyen, akkor simán megnyitva az lesz? Nem kellene az oroszlánok vonalában egyenkénti indítás, és megszüntetni a záróvonalat, hogy lehessen előzni?
2023. máj. 16. 13:01
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!