Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » Lehet, hogy igazából nem túl...

Lehet, hogy igazából nem túl okos emberek vezetik a népeket? Csak nagyon ambiciózusak. Arra gondolok, hogy ez a mai nap is mi volt már. Oké támadjuk meg moszkvát, jah mégsem, menjünk vissza :D most komoly? :DDD

Figyelt kérdés
2023. jún. 24. 20:29
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Nem lehet, biztos, főleg az aljább, többnyire keleti népeknél.
2023. jún. 24. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Mi ez a sok D betű?
2023. jún. 24. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Jah és a tenger alatt járóról nem is beszéltem. Döbbenet gazdag emberek és ilyen mém szinten tolják.


De ha megnézzük a Musk vagy Zukkemberget(nem nézem meg, hogy írják) akkor is héten ketrecharcolni akartak.


Valahogy valakinek szerencséje van, pl egy nagy örökség, vagy ismerettségek vagy nagyon nyomja és bekerül valami poziba, de igazából ugyan olyan suttyó?


Jah és azt, hogy Putyin kitalálta ezt az ukrajna prokejtet megint nem említettem. Trump hazavitte a bizalmas atomdoksikat a budira stb.

2023. jún. 24. 20:34
 4/4 anonim ***** válasza:
Ugyanez kezd nekem is derengeni. Nagyon elő tudják adni a magabiztost a semmire. Szerintem ebben kiemelkedőek az átlagtól.
2023. jún. 24. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!