Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » Belső meggyőződésből, mind...

Belső meggyőződésből, mind értékrend és hit, mind politika tekintetében keresztény-konzervatív, őszinte, becsületes, monogám, házasságszerű komoly kapcsolatra vágyó értelmiségi gondolkodású meleg férfi vagyok. Hol tudok ismerkedni magamfajtákkal?

Figyelt kérdés

Tisztelettel előrebocsátom, hogy sem haladár liberálisok kötözködéseiből, sem Jehova tanúi és más felekezetűek mégha jószándékú térítéséből, sem egyéb okfejtésekből és okosításokból, vagy homofób benyögésekből nem kérek, nem reagálok rájuk, viszont jelentem őket! Pontosan tudom, ki vagyok, pontosan tudom, hogyan tudok, hogyan szeretnék, hogyan nem tudnék, és hogyan nem szeretnék élni, és köszönöm, harmóniában vagyok mind mentálisan, mind pszichésen, mind a hitéletem és az Istenkapcsolatom tekintetében. (Holott nem volt egyszerű mindezt közös nevezőre juttatni, és megszenvedtem érte.) És sok heteroszexuális, magát keresztény-konzervatívnak valló embernél tisztább és őszintébb életet élek...


Emiatt kizárólag a feltett kérdésemre kérek tisztességes, tárgyilagos válaszokat olyanoktól, akiknek van esetleg érdemi válaszuk, azaz: HOL szoktak a magamfajta, keresztény-konzervatív, értelmiségi gondolkodású melegek ismerkedni (merthogy a liberális meleg társkeresőkön reménytelen, az egyszer biztos...) - Köszönöm!



2023. aug. 28. 11:55
 1/9 anonim ***** válasza:
A fidesz központi bizottságában. Csak nehogy a seggedre verjenek.
2023. aug. 28. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Komolyra fordítva a dolgot. Egy olyan nemzeti keresztény kurzusban, ahol az lmbtq a propaganda célpontja valamint a fidesz vezetése tele van melegekkel elég komplikált szituációról beszélhetünk. Szerintem tényleg lépj be a pártba, lehetőleg a keresztény tagozatba (ott nagyobb a védelem) és ott találkozhatsz magadfajtákkal, esetleg még büntetheted is a libsi melegeket, ha ügyes vagy.
2023. aug. 28. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Az, hogy valaki milyen identitással születik, nem választható. az, hogy hogyan él, az igen. a libsi melegek életvitelétől (és egyáltalán a libsi emberek szabadelvű életvitelétől) hányni tudnék. Tisztelet a magukat liberálisnak valló, mégis normális kivételeknek.
2023. aug. 28. 12:16
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Látod, ezért nehéz a társkeresés neked. Mert egy kirekesztő homokos vagy. Olyan mint a néger náci. Nem könnyű élet.
2023. aug. 28. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Elég zavaró nekem amit írsz: nem arról ment a fideszes propaganda, hogy a Fideszben és egyházban nincsenek melegek, utolsó Szájer volt, és hogy a libsik azaz az ellenzékiek azok mind LMBTQ melegek pedók és nemváltók drag queenek?


Szaar élet lehet amikor a valóság felülírja a Fidesz világképét.

Egyébként nem akarlak elkeseríteni de a Fidesz már rég nem konzervatív szóval ezzel a meggyőződéssel keresnék más pártot magamnak...

2023. aug. 28. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Elnézést, egyrészt én egyetlen szóval nem írtam hogy Fidesz, bár amúgy igen, Fidesz, több dolgot csinálnak szuperül, mint amennyit nem.


Nem a melegekkel szemben vagyok kirekesztő. Azzal az énközpontú, hedonista, minden beteg szélsőséggel szemben toleranciát hirdető, de az ember valóban felemelő erkölcsi értékrendet, a bármifajta hitet, a bármifajta konzervatív gondolkodást manapság már nyíltan üldöző, gusztustalal, élet- és emberellenes kultúráal szemben vagyok úgymond "kirekesztő", elutasító, ami állati ösztönlényekké alacsonyítja az embereket, és elhiteti velük, hogy ez a szabadság.


A meleg szubkultúrúbán sajnos ez az áramlat uralkodik, és igen, az hogy ez így történt az nagyrészt a konzervatív álszentség hibája is, amit a liberalizmus meglovagolt.


Vannak jobboldali melegek, vannak vallásos melegek, de mint ahogy én is, láthatatlanok, vagy rosszabb esetben kettős életet élnek, látszatok és meghasonlás között. No, ők viszont már nem konzervatívok, nem is vallásosak, csak szenvedő talajtalan emberek szerintem...

2023. aug. 28. 12:37
 7/9 anonim ***** válasza:

Bocsánat, hogy ezt írom de szerintem te a Comint out előtt állsz valamennyivel. Pont errefel született a kilépés és a pride.

Hogy egy viszonylag nagyobb csoportnak elege lett ebből:

hogy kettős életet kell élnie, megjátszani a heterot, családban, mert megbüntetik, lenézik, kinézik ha kiderülne róla.


Most belülről láthatod, hogy mi váltotta ki ezeket a meleg mozgalmakat.

Nem mondom hogy ezek jó lépések voltak erre a helyzetre.

De ez az ókonzervatív hozzáállás adta a lökést hozzájuk amiket leírtál, és ami rád kényszeríti ezeket.


Liberalizmust ne keverd ezekkel a szélsőséges szabadságvágyó anarchisztikus elméletekkel. Nem ugyanaz, mégha a Fidesz próbálja is összemosni.

2023. aug. 28. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Nagyon rosszul hiszed, 20 éves korom óta tudja rólam mind a családom, mind a kollégáim, szomszédaim előtt sem titkoltam soha, ezen felül, igaz, nem írom ki magamra, és hétköznapi életvitelt folytatok, de soha nem játszom meg, hogy a nők érdekelnének, és ha bárki rákérdezne, őszintén válaszolnék.


Ám engem nem az határoz meg, hogy meleg vagyok. Elsősorban egy vallásos, konzervatív értékrendű ember vagyok, aki emellett meleg. Ha azok között a keretek között társat találhatok, amelyek között gondolkodom, szuper. Ha nem, akkor inkább egyedül és teljes cölibátusban élem le az életemet, mint hogy a meleg szubkultúra fertőjében elmerüljek. És itt a hangsúly nem a melegségen van, hanem a szubkultúra értékválságán, ami távolabb nem is állhatna a számomra fontos és szent dolgoktól.

2023. aug. 28. 13:03
 9/9 A kérdező kommentje:
amúgy 35 vagyok
2023. aug. 28. 13:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!