Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » Egy ilyen párt tetszene...

Egy ilyen párt tetszene nektek? Mit gondoltok róla?

Figyelt kérdés

Ezek lennének a főbb programpontjai:


-Olyan amerikai dolgok bevezetése, mint a szabad fegyverviselés, fizetős egészségügy és felsőoktatás, alacsony adók, magántulajdon nagyobb tisztelete, ottani egyháztörvény bevezetése, bíróságon legyen esküdtszék és legyen halálbüntetés


-Ronald Reagan és Margaret Thatcher példaképnek tekintése, az ő politikájuk folytatása


-80-as évek nosztalgia, annak az állítása, hogy az az évtized volt az emberiség fénykora, ahhoz a mentalitáshoz kell visszatérnünk a 90-es évek óta erősődő liberális félreburjánzás helyett


-woke, cancel culture és polkorrektség-ellenesség, lehessen nggerezni, cigányozni, zsidózni, bzizni, olyan vicceket mondani, amikben nőket erőszakolnak meg


-Pártszövetség felajánlása az amerikai republikánus és libertariánus pártokkal, és a lengyel Új Remény párttal



2023. okt. 16. 18:23
A kérdező szavazást indított:
Tetszene
Nem
14 szavazat
 1/9 anonim ***** válasza:
50%
Nem tetszik.
2023. okt. 16. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
48%

Ami nem:

A fegyverviselés

Az esküdtszék

A halálbüntetés

A példaképek

Meg a mások szidása

2023. okt. 16. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
50%
Nekem nagyon nem szimpatikus, az esküdtszék gondolata szerintem amúgy nem feltétlenül rossz, az egyháztörvényüket nem ismerem.
2023. okt. 16. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
15%

Halálbüntetés és fizetős egészségügy/felsőoktatás jó lenne. A gond az hogy az Unión belül nem megoldható a halálbüntetés. Én a bérrabtartást preferálom helyette, az jogilag megoldható lenne. Nem lenne szükség a börtönökre, egyszerűen Szibériába küldenénk a rabokat hogy ledolgozzák a büntetésüket. Az adófizetőket sem nyomná teher, és az állam is profitálna belőle. Fegyvertartásra szerintem nincs szükség, ott is nagy gondokat okoz. Alacsony adók sehol nincsenek, főleg nem az Egyesült Államokban. A woke és a cancel culture most sem érdekel, felesleges törvénybe foglalni ilyen dolgokat, Magyarországon senkit nem érdekel ha b*zizol, cigányozol vagy n*ggerezel. Az amerikai kékeket meg messziről kerülném.


Úgyhogy ez az egész egy nagy zagyvaság szerintem, te sem gondolod komolyan

2023. okt. 16. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
0%
előző vagyok, nem tudom miért amerikai demokratákra gondoltam. Republikánusok jobbak, de összehasonlíthatatlan az ottani politikai rendszer a miénkkel. Így se, úgy se támogatom akár republikánusokkal barátkoznánk akár a demokratákkal
2023. okt. 16. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
67%
A szabad fegyverviselésig jutottam, de kösz nem. Az amcsik bolondok, tartsák meg maguknak az ilyen hülyeségeiket.
2023. okt. 16. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
68%
Van az a szint, ami alá nem érdemes menni.
2023. okt. 16. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
49%
Bring it on buddy !!
2023. okt. 16. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
71%
Ennyi ordas baromság, mint ez a pártötlet, elég sok volt nekem így reggelre...😮‍💨
2023. okt. 17. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!