Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » Milyen kamupártok vannak...

Milyen kamupártok vannak jelenleg Magyarországon?

Figyelt kérdés
Azt hallottam hogy Vona Gábor az ellenzék és a "Fidesz ellen" indul a választáson, ami elég gyanús.

2023. okt. 20. 21:10
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Ebben speciel mi a gyanús? Kötelező betagozódni vagy Orbán vagy Gyurcsány mellé?
2023. okt. 20. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
87%

Sztem Vona vagy MZP pártja nem kamupárt, szimplán csak nem fog rájuk szavazni szinte senki. Szanyi kapitány is jön mindig valami iszákos förmedvénnyel, de az olyan eredeti hülyeség, nem kamu.

A kamupártok csak az ogy. választások környékén jelennek meg, általában egy-két hónappal előtte, és utána el is tűnnek, nekik nincs más céljuk, mint mindenféle támogatásokat felmarkolni, aztán gyorsan felszívódni, mielőtt azt vissza kéne fizetni, a kormány meg finoman szemethuny ezek felett,hisz néhány szavazatot ezek is elszívnak az ellenzéktől, egyes kamupártokkal kapcsolatban az is fel szokott merülni, h direktbe a fidesz találta ki őket.

2023. okt. 20. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
83%
Én még a Párbeszédet is annak tartom. A legújabb felmérések már egyre többször mérik őket 0%-ra (nem vicc), azaz a megkérdezettek közül egyetlen egy válaszoló sem szavazna rájuk. Ehhez képest benn vannak ott, ahová önállóan sosem jutottak be (a Parlamentben) és Szabó Tímea úgy rikácsol minden felszólalásakor, hogy ha ki is kapcsolnák a mikrofonját, a hangja enélkül is betöltené az egész üléstermet. :D
2023. okt. 20. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
A godeny fele ize az az.
2023. okt. 20. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Momentum, LMP, Együtt-PM, sőt mostanra a Jobbik és az MSZP is azzá vált.
2023. okt. 21. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Az utolsóval értek egyet, bár én nem kamupártnak, hanem megélhetési pártnak mondanám őket. Minden választáson egy céljuk van, hogy meglegyen a küszöb, mert akkor 4 évig megint habzsi-dőzsi van. Leszarják ők magasról a népet és az országot. Emiatt a fos hozzáállás miatt van hatalnom és 2/3-dal Orbán.
2023. okt. 21. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Választások előtt szokott probálkozni a fidesz ezekkel.

Pl kunhalmi ági körzetében inditott egy kunsagi ágnes nevű nőt 😂

És el is vitt vagy 200 szavazatot.


Sok helyen bejátszák hogy olyat indítanak akinek csak pár betű eltérés van a nevében az ellenzéki indulóhoz képest és így megtéveszthetik a választót.

2023. okt. 21. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!