Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » Mi lenne jó a kárpátaljai...

Mi lenne jó a kárpátaljai magyaroknak szerinted?

Figyelt kérdés

dec. 12. 14:50
A kérdező szavazást indított:
Ha Ukrajna nem lenne tagja az Európai Uniónak
Ha Ukrajna tagja lenne az Európai Uniónak
22 szavazat
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
22%
Ha felveszik őket az EU-ba, akkor az ország rendesen lefeji a tagokat tehát valamennyi pénz csak csorog oda is.
dec. 12. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
22%

A csatlakozás csak Ukrajnának lenne jó. Mindenki más az EU-ban hatalmasat szívna. Mi is netto befizetők lennénk. A moslék, környezetszennyező, mérget tartalmazó ukrán gabona szabad utat kapna és letarolna mindent. Hatalmas pénzek mennének oda és nem is tudom mi értelme lenne ennek?


A kárpátaljaiakhoz pedig nem sok pénz jönne, hisz a vezetés nem éppen magyarbarát

dec. 12. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
19%

A kérdés szerintem nem itt kezdődik, ugyanis Ukrajna semmilyen szempontból nem alkalmas arra, hogy EU ország legyen...

Ahhoz kell még 30 év, kérdés, hogy akkor lesz e még Ukrajna nevű állam??🤔

dec. 12. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
79%
A kérdést a kárpátaljai magyarok ma megválaszolták. Nem nekünk kell döntenünk az ő életükről, hanem saját maguknak. Nekünk támogatni kéne őket.
dec. 12. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
71%
Ha végre egy olyan vezetés kerülne hatalomra Magyarországon aki Tényleg az Ő érdekeiket nézi és nem csak szavazóbázisnak használja Őket. Ezeknek egy percig nem voltak fontosak a külhoni nemzettársaink, ahogyan nem fontosak a gyermekek vagy a családok sem. Ezek jól hangzó lózungok amikkel lehet etetni a fenti társadalmi csoportokat és sajnos a többségük elhiszi.
dec. 12. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
81%
#1: Mondjuk pont mi vagyunk azok akik ezért egyetlen kavicsot sem hajíthatunk Ukrajna felé, akikhez annyi pénz áramlott a 2003-as csatlakozás óta, hogy abból nagyjából valahol Svájc szintjén kéne lennünk, ehhez képest bizonyos körök nagyon gazdagok lettek, az ország meg alig fejlődött valamit.
dec. 12. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
20%
4# demagóg vagy. Ilyenkor igazuk van a Kárpátaljai magyaroknak, de a szavazatuk büdös. Amikor az lmntq vagy a migrációról mondják el a véleményük, akkor agymosott birkák, de most bezzeg hirtelen igazuk lett? Nézel te tükörbe?
dec. 12. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
62%
7, nem én, hanem a kárpátaljai magyarok a demagógok, akik szeretnének EU tagok lenni.
dec. 12. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
25%

Hihetetlen, hogy ezt is megmagyarázzátok, hogy ez EU-csatlakozás miért nem lenne jó a kárpátaljai magyaroknak. Annak idejen Gyurcsány is megmagyarázta, hogy miért nem lenne jó nekik a kettős állampolgárság, ez most pont olyan képmutató dolog. Akkor most a kormány mivel jobb nála?

Azt hittem, hogy legalább ezt a külhoni kérdést komolyan gondolja a kormány, de úgy látszik tévedtem. Én most őszintén sajnálom a kárpátaljaiakat, nem elég nekik a meglévő problémájuk, de mindemellett úgy látszik tényleg egyik magyar kormányra sem számíthatnak.

dec. 12. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
39%

10, én nem magyarázok semmit. A kárpátaljaik hoztak egy döntést. Én elfogadom.

A hihetetlen az, hogy az Orbánság ezt nem fogadja el és a magyarok akarata ellen megy.

dec. 12. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!