Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » Így, befejezvén a 2023-as...

Így, befejezvén a 2023-as évet, már bizonyossággal kijelenthetjük, hogy a 2023-as Orbán-kormány rosszabbra sikerült, mint a 2009-es Gyurcsány-Bajnai kormány?

Figyelt kérdés

dec. 30. 18:17
1 2
 11/15 árokpart ***** válasza:
34%
10-es Melléfogtál teljesen civil vagyok egyik pártnak sem vagyok a szimpatizánsa. A következőket szeretnénk: Ausztriához hasonló életszínvonal az élet minden területén, szektoraiban, hobbycélú polgári szabad lőfegyvertartást, a mostani magas lakás és ingatlanárak piacszabályozását a piacgazdaság keretein belül, hogy az átlagember a magyar vásárlóerőparitásnak megfelelően lakáshoz, ingatlanhoz tudjon jutni, a 2022 augusztus 1-e előtti rezsicsökkentés visszahozását, a kis és közepes vidéki földműves réteg újbóli megerősítését, megerősödését, polgárbarát állam és közigazgatást, jó minőségű egészségügyet és oktatást. A Petíciót a Miniszterelnök úrhoz is már eljuttattuk.
dec. 30. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
#11 Nem fogtam mellé. Évek óta olvasom miket írsz ezen az oldalon.
dec. 30. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 árokpart ***** válasza:
0%
11-es Szerinted ezeket melyik parlamenti és parlamenten kívüli párt hirdette, hirdeti amit leírtam, mert szerintem egyik sem.
dec. 30. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 árokpart ***** válasza:
34%
Lemaradt: Emberbarát Büntetés Végrehajtást, a fogvatartottak a betegségüket kezeltethessék a fogvatartásuk alatt is azzal a kezelőorvossal, akik a civil életben a kezelőorvosuk.
dec. 30. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
72%
2009 után pár hónapra az MSZP kapott 19%-ot. 2024-ben a Fidesz várhatóan kap kb 50%ot. Nos, ezekből bárki levezetheti majd, mi a nép véleménye a két válságkezelésről.
dec. 30. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!