Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » Fidesz ellenesek! Ti legutóbb...

Fidesz ellenesek! Ti legutóbb kire szavazzatok?

Figyelt kérdés

Igen tudom, van aki a fideszre szavazott és most megbánta.

De akkora hangot adnak az emberek ennek az: "utálom a fideszt/ hülye a fidesz/ a fidesz hibája..." , hogy biztos az emberek nagy része másra szavazott.

Kire?


Magyarázkodó, erőssen értelmetlen embereknek írok, hogy írd be, hogy kire szavaztál, majd utána, hogy most kire szavaznál!


Pl: Fidesz, DK

Vagy

MSZP, DK

Vagy

Xy párt, Abc párt



dec. 31. 23:54
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
15%
Természetesen a Mi Hazánkra mint minden magyar ember.
dec. 31. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
38%

Nem szavaztam senkire, mert nem éreztem hogy bárki hiteles lenne az ellenzéki oldalon számomra.


Ungár Petike utóbbi időben szimpatikus. Ha most lenne választás, és szavaznom kéne akkor sztm LMP mellett döntenék.

dec. 31. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Erre szavaztál vagy most szavaznál erre? Esetleg mindkettő?
dec. 31. 23:59
 4/11 anonim ***** válasza:
28%

"Ungár Petike utóbbi időben szimpatikus."


Az eléggé meg van buzzanva, arra nem szabad szavazni. Olyan mint a fidderek.

jan. 1. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
64%

Mi Hazánkra szavaztam.

Most nem tudom, kire szavaznék, én ehhez előbb el szoktam olvasni a pártok programját.

jan. 1. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
75%

Összefogásra szavaztam.

Most nem hiszem, hogy elmennék szavazni... Maximum kis pártra, pl 2RK

jan. 1. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
64%

Pont az szimpi Ungárban, amit a legtöbben felrónak neki (nem a homokossága :D)


Az hogy nem állítja be az összes fideszest valami szemétládának. Az elmúlt 13 évben folyamatosan ez a duma ment az ellenzéki oldaltól, és semmi eredményt nem értek el vele. Talán itt lenne az ideje máshogy állni a dolgokhoz. Egyébként még Vona is benne van a képben nálam.

jan. 1. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
40%
Senkire
jan. 1. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
10%

#7

Aki megkérdőjelezi, hogy a lenin-fiúk az emberiség legaljához tartoznak erkölcsileg és kínzókamrában lenne a helyük, az miért csinál úgy mintha ellenzéki politikus lenne?

jan. 1. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
61%

Igazad van. Hiszen a fideszesek között mindenki isteníti a lenin-fiúkat. Bárki, ismétlem BÁRKI aki mást mer mondani, gondolni mint amit én hiszek (független attól baloldali fszságot mond, vagy jobboldalit) az csak Fideszes lehet. Elvégre nincs más alternatíva. Mi vagyunk, és ők. A jók, és a rosszak. Milyen egyszerű minden, nem igaz? :D


(Véletlenül sem ezért a gondolkodásmódért nem tudja rávenni a magyar lakosság jelentős részét az ellenzék hogy menjenek el szavazni. Mert ők is hülyének nézik az embereket, habár talán nem annyira mint a Fidesz.)


Sok sikert 2026-ban. Biztos jobban fog menni minden ugyanazzal a recepttel.

jan. 1. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!