Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » Az M1-en komolyan minden nap...

Az M1-en komolyan minden nap ez megy az esti híradóban?

Figyelt kérdés

Felvázolom, mit láttam:


1. Blokk: Orosz-Ukrán háború, most csodák csodájára egy ukránokat ért támadásról számoltak be, nem az oroszokat fényezték

2. Blokk: Izrael-Palesztín háború, az iszlám vallású embereket lejáratva.

3. Blokk: Az összes ellenzéki párt lejáratása, de olyan dolgokért, amiket egy normális országban inkább köszönni kéne az embereknek. Pl. Ilyen dolgokért, hogy az MSZP szerint törekedni kell a környezetvédelemre, meg hogy a DK nyugdíjat emelne.


Aztán: Orbán Viktor fényezése, bemutatják, hogy épp kivel tárgyalt, de kapott egy kis reflektorfényt Varga Mihály, és Szíjjártó Péter is.


Végül együttérzés gyanánt kapunk egy kis tragédia beszámolót, hogy milyen szörnyűségek történtek a világban (érdekes, ezekről 1-2 percig van szó, míg Gyurcsány kap egy 5-6 percet..)


Itt fogtam, és kikapcsoltam. Tényleg valakinek ez elég? Nem hiszem el, hogy ez bármilyen szintet meg tud ütni.



jan. 4. 18:24
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
61%
Ez nem is olyan rossz ahhoz képest.
jan. 4. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
12%
Rtl híradó: elrabolta, megütötte, felnégyelte, aztán szidják egy kicsit a kormányt vagy nagyon persze jogosan. És minden nap ugyan ez .
jan. 4. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
57%
Ez megy az M1-en azt hittem rosszabb akkor néha belenézek én is.
jan. 4. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 Senior Séf ***** válasza:
100%
Az első Orbán kormány óta nem nézek tévét. (Na jó, a Géniusz kedvéért bekapcsoltam.)
jan. 4. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
17%
Mégis hogy járatták le az MSZP-t a környezetvédelemmel? Lehet, elkezdek M1-et nézni, most kedvet kaptam.
jan. 4. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem 1 percet nem ment az M1 a tévémen az elmúlt 10 évben, azt is véletlenül.
jan. 4. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%
Én egy olyan városban élek, ahol évek óta toronymagasan nyer a helyi fideszes országgyűlési képviselő. Ma voltam orvosnál, és két nyugdíjas már arról beszélgetett, hogy már nagyon le kéne váltani a fideszt, de a sok hülye M1 néző majd megint megszavazza.
jan. 4. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
89%
Ez semmi a Kossuth Rádióhoz képest. Rossz alvóként ott szól éjszaka a fejem mellett. Folyamatosan megy a kormánypropaganda, mindenki más hülye. A szöveg azonban tele van ellentmondásokkal, időnként az egymás után következő mondatok tartalma üti az előzőét.
jan. 4. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%
Ez még semmi. Ennél rosszabb szokott lenni.
jan. 4. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%
#8: Nem félsz, hogy olyan lesz, mint valami agymosás, hogy beférkőzik alvás közben az agyadba? Nem fog más adót? Nekem egy szlovák szokott menni, azon sok zene van, a szövegelést meg legalább nem értem!
jan. 4. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!