Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » Orbán Viktor mindig kettős...

Orbán Viktor mindig kettős mércét alkalmaz?

Figyelt kérdés

Egyes országok kisebbségei mellett kiáll (helyesen), pl orosz és magyar kisebbség Ukrajnában, más kisebbségekért (pl ujgurok, kurdok) nem.


EP-választások előtt 4-5 hónappal szerinte nem lenne szabad egy 50 milliárd eurós tételről szavazni a közös költségvetés terhére. De a magyar parlamenti választások előtt simán irdatlan, a szükségesnél a hatalma érdekében nagyságrendekkel több pénzt osztogat és a magyarokra szabadítja a nemzetromboló inflációt.


Ez csak 2 példa, mindenki sorolni tudja álmából felriasztva is.



jan. 31. 08:26
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:

10, kik vagytok ti?

én kimondottan szeretném ezt.

jan. 31. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:

#11 Tudod amikor az EP-ben egy bezzegországbeli képviselő áll fel és kéri számon Ursula von der Leyen-en, hogy miért is döntenek ilyen rosszul hoyg sok százezer embernek a nyugati országokban már ki kell hagynia egy étkezést naponta hogy fizetni tudják a számláikat, akkor igen nevetséges ezzel a szöveggel erőlködni.

Sajnos ezt csinálják a ballibek ott is, a németeknél, franciáknál is, hogy befogják a fülüket, becsukják a szemüket, hogy a propagandán kívül mást ne vegyenek észre és ne tűnjön fel nekik, hogy a szar már bizony nyakig ér náluk is.

de tudom, tudom, nincs is covid járvány, nincs illegálsi migráció se, mindezt csak a fidesz találta ki, ugye? Ezzel szoktatok jönni.

jan. 31. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
41%

"Pont az a baj, hogy NEM oldja meg az EU a gazdasági problémákat"


Az EU maga a gazdasági probléma.

jan. 31. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 hájaaa ***** válasza:
62%

"hogy miért is döntenek ilyen rosszul hoyg sok százezer embernek a nyugati országokban már ki kell hagynia egy étkezést naponta hogy fizetni tudják a számláikat, akkor igen nevetséges ezzel a szöveggel erőlködni."


Mennyivel rosszabb ez mint keleten, ahol mehetsz véredet adhatod a hazáért egy értelmetlen háborúban putyin parancsára...az ottani katonák sem tudják h miért is halnak meg, de ez biztos rosszabb.

jan. 31. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
21%

"Igen tudjuk, Németországban már gyertya fény mellett, kikapcsolt fűtéssel nyomorognak az emberek...ellenben ruszkihonban ahol kánaán van"


Gúnyolódhatsz, a saját butaságodat bizonygatod csak vele.

Én 15 éve németeknél élek, te te tudd jobban, hogy hogy élnek itt az emberek.


Nyilván nekem itt is jól megy még, ahogy korábban magyarországon is jól ment, mert jó a szakmám. De ne abból induljunk ki, hogy egy mérnük vagy orvos hogy él meg.

Nem egy újságcikket olvastam, hogy bizonyos helyeken már drágább a távfűtés, mint maga az albérlet.


Magyarországon már csak azért is befognám a pofám az ilyenekkel, mert ott még azzal fűtesz amivel akarsz.


Itt már a fűtéstörvény alapján még pár hónap, és csak olyat építhetsz be, ami 60%-ban megújuló, tehát Hőszivattyú + napelem (esetleg fapelletm de ez vitás). A régiek maradhatnak még egy darabig, amíg tönkre nem mennek.


Tetőt is csak úgy újíthtsz fel, hogy napelemet telepíttetsz, egyébként faxra húznak.


Ha nincs annyi pénzed, így jártál. Csak a magyaoroszágon élő rokonaim miatt nem kívánom, hogy nálatok is ilyen zöld-terror legyen.

jan. 31. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
25%

"Ott élsz mégis putyint élteted...érdekes kognitív disszonancia ez"


Sehol nem éltettem te szellemi tolószékes.

Bár a te egybites agyadban gondolom aki nem szerti az EU-t, az putyint élteti.


Hidd el, itt németkenél elegen éltetik. Pont tegnap láttam egy főcímet, ami szerint minden második német fél putyin támadásától.


Akkor te buta gondolatmeneted szerint az ország másik fele meg nem fél, sőt élteti?

jan. 31. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
41%

17#


És az milyen kognitív disszonancia, hogy az AFD (köztudottan oroszbarát) 10%-os pártból második legtámogatottabb lett németeknél?


Forrás:

[link]


Mert a németek annyira elégettek az EU-val és az aktális tökkelütött gittegylettel, akik mind rekordot estek 2 év alatt.

jan. 31. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
11%

Orbán következetes, mert semmilyen kisebbség mellett nem áll ki. Pontosabban pofázik a magyar kisebbség helyzetéről, de tenni nem tesz értük semmit.

Akik kettős mércét alkalmaznak, azok a gyurcsányisták. Ők a sötétebb bőrű kisebbségekért mindent megtesznek, a magyar kisebbségekre meg tesznek.

jan. 31. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!