Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » Gulyás - már most előre -...

Gulyás - már most előre - honnan tudja, hogy várhatóan ki lesz a baloldal miniszterelnök-jelöltje 2026-ban?

Figyelt kérdés
Egyeztettek, esetleg már egyezkedtek is a gyurcsányféle galerivel?

febr. 2. 06:38
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
0%
Könnyen lehetséges a háttlrcsacsogás.
febr. 2. 06:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
83%

Bayer Zsolt nagyapjától tudta ezt.

Agyament egy ország ez, agyament, barom politikusokkal és megmondó emberekkel.

febr. 2. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
8%
Talán mert lát a pályán?
febr. 2. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
79%

3, mit lát azon a pályán? Hogyan kell egyre alpáribbnak lenni? Hogyan kell ugyanarra a vonatra felszállni, mint Bayer? Vagy, hogy semmi másról sem szólhat ez az ország, mintsem, kinek, mi volt az anyja, apja, nagyapja, nagyanja?


Az én nagyapám egy virágos, borász volt. Ez mit mond rólam? Ettől rossz ember leszek? Vagy ettől nem lesz komolyanvehető az, amit mondok?

Mégis, mi a fene ez a pálya, amit ő lát?

febr. 2. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
9%
4: Hát ezt a nagyapázást épp a libsik kezdték a héten.
febr. 2. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
88%

5, Ungváry Krisztián egy történész és nem politikus és bár nem feltétlen értek egyet az indittatásával, de Bayer Zsolt annyi ember családjának ment már neki, hogy akár még azt is tudnám mondani, hogy igen, megérdemelte és semennyi joga sincs mások családját minősiteni, de ezzel Ungváry sem lett magasabb erkölcsileg.


Abban igazad van, hogy a héten a nagyapázást egy nem kormánypárti politikus kezdte, viszont ez egy reflekció volt a kormány párt évek óta tartó alpári nagyapázására.


Továbbra is kérdem, hogy engem az miben határoz meg, hogy egy virágárus és borász volt a nagyapám. Ettől nem tudok önállóan gondolkodni? Nincsenek érzéseim, önálló életem? Mi az, ami engem meghatároz abban, hogy az én nagyapám egy virágos, borász volt?

febr. 2. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
18%
Azért ez nem olyan bonyolult, a Gyurcsány csapaton kívül bárki más teljesen jelentéktelen súlyú a mai politikában.
febr. 2. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
#7 Hát igen, az árnyékkormány az már valami, mert bemondta a DK TV, hogy már tudják kormányozni az árnyékot.
febr. 2. 07:44
 9/11 anonim ***** válasza:
74%
Nem tudja. Megmondják neki, hogy mit mondjon és kész. Annyi önálló gondolata sincs mint egy marék lepkének.
febr. 2. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 Gál Gábor 2024 ***** válasza:
100%

2021-ben még az előválasztás vége előtt egy nappal is teljesen meg voltak győződve arról, hogy ez egy előre lejátszott meccs és Karácsony lesz a miniszterelnök-jelölt. :D


[link]

febr. 2. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!