Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » Novák Katica és Varga Jucus...

Novák Katica és Varga Jucus bukta, felkészül Balogh Zoltán?

Figyelt kérdés
Vajon ez most dominóként fogja dönteni némely magasrangú politikusokat?

febr. 12. 21:42
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Jó lenne, de sztem a fidesz már túl erős ahhoz, h egy ilyen eset komolyabb kárt okozzon nekik. Jól kiépített rezsim ez. 15 éve építik.
febr. 12. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Baloghnak most semmilyen tisztsege nincs, puspoki pozicorol tudtommal nem szoktak lemondani.


Szerintem vmi magyarazkodas lesz h miert kert kegyelmet a pedofilvedonek.

febr. 12. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
#1 Ki tudja, magas lóról lehet ám nagyot esni. Szerintem ha ezt a két személyt feláldozták bárkit feláldonának kivéve a főnit. Kényleg olyan mint valami maffia.
febr. 12. 21:55
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Miért írja mindenki h-val a nevét?
febr. 12. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Azt mondjátok, hogy egy pedofil botrány végén kiderül, hogy egy pap van a háttérben??

Még ilyet 🤣

febr. 12. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Mindenhol egy civilizált államban dominó-hatás lenne egy ilyen, de itt?


5#: ezen már lassan nincs min meglepődni, bár bevallom: erre nem igazán számítottam én sem.

febr. 12. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 hypno ***** válasza:

A fideszes megmondóemberek nagyon masszírozzák a lelkét hogy vállalja már be az áldozati bárány szerepet, mielőtt feljebb ér a botrány.


Még Bayer lovag is odatette magát.

febr. 15. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!