Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » Túlságosan önjáró, szuverén...

Túlságosan önjáró, szuverén kezdett lenni Novák Katalin köztársasági elnök, ezért kellett a Fidesznek levadásznia? Politikailag hagyták kirepülni egy nyitott ablakból orosz módon?

Figyelt kérdés

Önjáró saját politikai megnyilvánulások:

Ukrajna mellé állás,

tanárok mellé állás,

Kastélytörvény elmeszelése,

új NATO tagok mellé állás.



febr. 16. 00:25
1 2 3
 1/28 PMC Wagner ***** válasza:
82%
Szerintem nem kár érte. Az hogy alezredest csinált a férjéből nálam már az kiverte a biztosítékot, pláne úgy hogy az egyik családtagomról pontosan tudom mennyit kellett tanulnia és hány évig kellett szolgálnia hogy addig a rendfokozatig eljusson
febr. 16. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
81%
Egyik sem volt a saját megnyilvánulása. Novák még levegőt se tudott venni magától, azt is csak parancsra tette 😃
febr. 16. 02:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
44%
Senki nem kényszerítette, hogy írja alá az a papírt, az ő döntése volt.
febr. 16. 02:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
67%
@3 mi alapjan allitod ilyen biztosra, hogy nem allt valamifele kenyszer hatasa alatt?
febr. 16. 03:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
84%
Azért kellet lemondania, mert valakinek el kellet vinnie a balhét. Beáldozták a futót..
febr. 16. 06:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
79%
Ő volt a "jó rendőr" az önállóságával.
febr. 16. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
86%

Dehogy, ezeket nem magától csinálta..


Szerintem veszteség ez a fidesznek, mert Novák volt számukra a tökéletes köztársasági elnök. A kirakatban külföld felé lehetett mutogatni, hogy nő, támogatja Ukrajnát, nem pont azt mondja, mint Orbán. Vele talán jobban leülnek a külföldiek tárgyalni, hiszen az államelnök a diplomácia legmagasabb szintét képviseli, ő pedig szépen hozza haza az információkat. És mivel a köztársasági elnök Magyarországon pozícióban felette áll a miniszterelnöknek, ezért kérem szépen nincs itt semmilyen oroszpártiság vagy diktatúra, hiszen nem ugyanazt gondolja a köztársasági elnök és a miniszterelnök...

De hát be kellett áldozni.

febr. 16. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
19%

Igen, jól látod.

Tavaly karácsony előtt elküldi Lázár János kedvenc törvénytervezetet az AB-nak normakontrollra.

Január közepén az AB elkaszálja a törvényt.

Február közepén már nem Novák Katalin a KE.

Az összes többi púder, bár az elején én is azt hittem, Kövér intézte el Ukrajna miatt. Nos, alighanem nem ő volt, viszont egyetértett a kezdeményezéssel, ahogy Orbán is.

Amúgy az egész történet a közjog, az alkotmányjog megcsufolasa Orbánék részéről. Ilyen nincs, hogy azért, mert esetleg a közvélemény előtt kellemetlen egy KE döntése, ezért kirúgjuk. ( Jó, formálisan ő mondott le, tudom...). Közjogi nonszensz, mivel a KE jogkörét az Alaptörvény szabályozza, nem a közvélemény. Ahogy mondjuk egy sima bírói döntést sem a néptől várható reakciók alapján hoznak meg. Közjogi botrány! 2010 óta mindig a fideszre szavaztam. Itt a vége, fuss el vele.

febr. 16. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
76%
Orbánnak normális esetben azt kellett volna mondani: egy olyan döntést hozott a köztársasági elnök asszony, amivel én nem értek egyet, de a hatályos jog szerint ezt a döntést meghozhatta. Pont. Létezhet ilyen? Demokráciában miért ne? Ehelyett teljességgel kihátrált mögüle, általa miszlikbe vágott pedofilokrol beszélt. Orbán nagy harcos, nagy játékos, de ez övön aluli volt.
febr. 16. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
100%

#9


Orbán most elszámította magát.

febr. 16. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!