Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » Fideszesek! Melyik a jobb, a...

Fideszesek! Melyik a jobb, a gyurcsányi 300 forintos vizitdíj, vagy az orbáni fizetős egészségügy?

Figyelt kérdés
febr. 17. 18:58
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:

00:05

Veszteséges? Hát, megnézve a kimutatásokat, én nyereséget látok.


Tehát a vizitdíjas véleményedet tekintve a magyar családok, nyugdíjasok, és gyermekek szülei fizessenek az egészségügyi ellátásért ha nem akarnak belehalni. Ez is egy vélemény...

febr. 18. 10:34
 12/13 anonim ***** válasza:
36%

Mégis ki fizessen magunknak magyaroknak? A Csehek? Jézusom. Te hol találtál olyan kimutatást, ami nyeresegee utalna? Szivesen megnézném, de szerintem szimplán hazudsz kérdező.

Az eü mindenhol problema, de ha azt akarod, mint Amerikaban zajlik, akkor menj ki es nézd meg. Nem fogod elhinni milyen az, mikor cssk egy hwziorvoshoz mész es felirnak neked egy sima általános gyógyszert. Tudom, mert a fél rokonság 25 éve kint él, es úgy is szívás, hogy baromi jó biztositásuk van.

Nekünk meglenne a zold jartya, de inkabb irthon naradok, mert nekem vannak olyan eü gondjaim, ami miatt allandi kontroll, gyógyszerfelírás kell. Kint ezekre rámenne a gatyám is, ami itthon ingyen van. Nem hiaba jonnek haza szülni, fogat csinaltatni méf maganban is, mert qz is joval olcsóbb, mimt máshol.

Én nem mondom, hogy nincs gond, mert van. Nehez lepest tartani a tobbi orszag orvosainak fizetésével. Sokszor a világ összes pénze se elég nekik, de mégis miből lehet ezeket kitermelni?

Persze lehet okoskodni a fotelből, de erre jó megoldást

találni soha nem lesz egyszerű.

febr. 18. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:

Egy kedves fidesz droid tyúkszemére ráléphetett valaki. Jó fideszes jellemhez méltóan csak rejtőzködve, privátban hisztériázva meri csak szajkózni az állampárti propagandagépezet által betápláltakat.


Szerinte Gy. F. nem járt soha orvoshoz, hozzá jön, ha kell.


Kedves Fideszes! O.V. mikor is mer a köznép közé menni közegészségügybe?


Na ugye! Nem hisztérikát kell játszani, hanem gondolkodni!

febr. 25. 16:38
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!