Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » Fideszesek! Szeretitek az...

Fideszesek! Szeretitek az adóemeléseket?

Figyelt kérdés
[link]

márc. 15. 23:58
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
66%
Ezek? Szerintem egyenesen imádják!, 🤢🤢
márc. 16. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
11%

"A mindenkori magyar Kormány által hozott, a vásárlást, vagy a megélhetést, jövedelmeket hátrányosan befolyásoló - egyenlegjavításként kommunikált - kormányintézkedések."

Tehát eszerint a roppant hiteles és rendkívül közismert weboldal szerint a MINDENKORI kormány fogalma csak és kizárólag az Orbán-kormányra értendő, a legrégebbi adat pedig 2011-es... (A múltat végképp eltörölni???) :DDD

márc. 16. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
0%

Én úgy vagyok vele mindenki fizessen.Minél többet annál jobb az államkassza legyen teli először.Majd utána szépen lassan visszaosztják az embereknek is.

Még azokra is különadót vetnék ki akik nem magyarban dolgoznak hanem kimegy külföldre aztán hétvégén meg hazajön.

márc. 16. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Várom a visszaosztást. Ne csak az orbi család számláira. 🤣🤡🤡
márc. 16. 00:21
 5/14 A kérdező kommentje:

00:18

Kérhetném a nem-orbán kormányokról a listát, de 14 év után mégis minek? Nem is dolgoztam még Orbán rezsim előtt. Bukta...

márc. 16. 00:22
 6/14 anonim ***** válasza:
66%
Igen,én nagyon szeretem.
márc. 16. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
8%

"Nem is dolgoztam még Orbán rezsim előtt. Bukta..."

Tudod, ezt rajtad kívül még sokan elmondhatják magukról (azok is, akik akkor már aktív korúak voltak). Az Orbán-kormány ugyanis bő 10 év alatt 1 millió új munkahelyet teremtett: 2009-ben 3,8 millió volt a foglalkoztatottak száma, 2021-ben pedig már 4,8 millió. Ez bizony tényleg bukta - a baloldalnak... :D

márc. 16. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
13%

...és hogy lássad, nem a levegőbe beszélek:

[link]

márc. 16. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
89%

Szeretik-e az adóemelést?


Szerintem az a lényeg számukra, hogy ne legyenek "megszorítások".

Ha csak adóemelés van, az nem akkora baj. :)


Nem véletlen kerülik a megszorítás szó használatát a kormányzatban és saját médiájukban, még akkor is, ha éppenséggel pont azt csinálják.


Az embereket lehet ijesztgetni azzal, hogy a másik kormányzása alatt sokkal rosszabb lenne (mégis melyik másik? 14 év óta beleszólásuk sincs semmibe)... a fél világ megváltozott 14 év alatt, ők meg pontosan tudják, mit csinálna az a bizonyos "másik" a hatalmon.


Hogy ők mit csinálnak, azt már tudjuk, csak nem értem, ennek miért tapsolnak annyian.

márc. 16. 01:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
0%
Engem az érdekel, hogy levitték az SZJA-mat 15%-ra, a többi nekem onnantól részletkérdés.
márc. 16. 06:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!