Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » Lehetséges, hogy orbán viktor...

Lehetséges, hogy orbán viktor tényleg az ország kiürítését végzi valakik számára?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy ez egy konteo de egyszerűen már nem tudom mit higgyek ha azt nézem ami itt folyik. Ezt már nem lehet rossz kormányzásnak sem nevezni hanem csak valami szánt szándékos dolognak.
márc. 20. 11:55
 1/10 anonim ***** válasza:
Nem gondolnám, de csak magával törődik.
márc. 20. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
73%

AZ biztos hogy nem a nép érdekeit nézi, hanem saját magát.

Nem érdekli, hogy szegényedik, csak legyen pénz és megmaradjon a hatalom...

márc. 20. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
46%
Ja a vármegye bérlete is a neres báróknak vezette be olcsóbban tudjanak utazni.
márc. 20. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
44%
Keress rá kik milyen okokból alapitották az eu t és enszt . A tőke célja a gyarapodás szűk kör monopolizált hatalom szerzése . Véletlen nem létezik ,kidolgozott módszerekkel gazdasagi befektetés tarsadalom irányitás szabalyokon törvényeken keresztül zajlik. A prolinger fogyasztó és a naív elhiszi azt a mesét hogy egy közös célért az ország lakossag boldogulásáért zajlik a pártok csatája . Miközben ő lent egy számsor adófizető senki . Furcsa hogy az idegenek itt épittetnek befektetnek tódulnak minden térségből eu programon és menekült statusz háború vendégmeló okán .
márc. 20. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
39%
4, aztán, mégis valahogy Magyarországról ebbe a bűnös EUba kerültem dolgozni és élni, csakúgy, mint a elvándorló magyarság jelentős része.
márc. 20. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
66%

3: Vetnek pár koncot a népnek is. Még a koncok egy része is visszavezethető maximum két lépésben a saját hasznukig.

Csok -> a normális ütem többszörösével dráguló ingatlanok -> sok NER-es utazik ingatlanüzletben.

Megújuló energiatámogatások -> a NER-esek beszálltak és ők természetes, hogy biztosan megkapják. Mert voltak és lesznek akik bevállalták, jóváhagyták és mégsem kapták meg a pénzt.

2022 év eleji adó visszatérítés -> politikai haszon, lényegében szavazatvásárlás. A többi hasonló "nesztek pénz" is ezt a célt szolgálja. Az árstopok, fixált árak lényege is ez volt, amit ki is vezettek, amikor már nem volt rá szükség (véget ért a választási időszak).

márc. 20. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
73%
Nagyon úgy nézz ki!
márc. 20. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
38%
5# Magánügyed , sehogy sem kapcsolódik a cinikus hatásvadász korlátolt komment a kérdéshez .
márc. 20. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
38%
Kérdező, nem ürítik ki az országot. Megint verseny van a hülye kérdések kiírásában?
márc. 20. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

9, én azt nem tudom megmondani, hogy valaki kiüriti, vagy magától történik, de az a szitu, hogy tavaly volt népszámlálás és az eredménye, mindenképp tragikus. Emellett, emelkedik a külföldön regisztrált magyarok száma és, ha ez nem lenne elég érv, a behozandó fél milla vendégmunkás, tuti, megteszi.

Elfogy a magyarság és ezt már a politikusaink is elismerik. 30-50 éven belül nem beszélhetünk magyarságról, ha ilyen ütemben fogyunk tovább.

márc. 20. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!