Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » Amennyiben Magyar Péter...

Amennyiben Magyar Péter pártja (Tisza) az EP választáson magabiztosan megveri a többi ellenzéki pártot, akkor a Fidesz leváltása érdekében szavaznál rájuk?

Figyelt kérdés

ápr. 11. 18:41
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
13%

"nyilván a Mi Hazánkat leszámítva, mert az a Fidesz csendestársa"

És Magyar nem az? Nem akarok a többi ellenzéki nevében beszélni, de engem nem csak Orbán arca és a lopás zavar, hanem az is, ahogyan kormányoznak. Zavar, ahogyan tönkretették az egészségügyet, az oktatást, az önkormányzatokat, zavar ahogyan államosítanak, zavar az EU-hoz való hozzáállásuk, és még ezernyi más dolog, amit a fidesz csinál.

Magyar Péter ezekkel nyíltan egyetért, és nyíltan kimondja, hogy hasonló politikát akar folytatni, csak lopás és korrupció nélkül. Azokat a fideszeseket még megértem, akiket zavar az ország szétlopása, de a kormányzati iránnyal egyébként egyetértenek, de hogy egy liberális, vagy baloldali ellenzéki szavazónak miért szimpatikusak Magyar elvei, programpontjai, ígéretei, azt nem tudom megérteni. Én nem akarom a fideszt fideszre váltani, én azt szeretném ha az ország végre normális irányba kezdene el haladni.

Szóval én biztosan nem szavazok sem a fideszre, sem a mi hazánkra, sem a Magyar féle formációkra.

ápr. 11. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
49%
Akár mi is történik én és a családom valamint az összes ismerősöm Magyar Péterre és a tiszapártra fog szavazni.
ápr. 11. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 DK-s ***** válasza:
25%

Nem.


Ki ez a hirtelen előbukkant celeb?


És meddig lesz az? Mert a "celeb" jelzőn ne vitatkozzunk. Politikus? 🤣


Hol lesznek a mostani rajongói két év múlva?


A DK szavazókat tudom hol lesznek.

ápr. 11. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
75%
#14 A temetőben?😁
ápr. 11. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
100%
Mármint a nyugger dk szavazók.
ápr. 11. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
52%

#11-re:

Azzal egyetértek, az elmúlt 14 év legkomolyabb balegyenesét kapta a Fidesz most, de azért van honnan gyengülniük. Eddig több szavazójuk volt, mint az ellenzéknek összesen. Ha most csak relatív többségük lesz, az már előrelépés lesz.

De onnan még lesz két évük visszakapaszkodni. És megvan hozzá a pénzük is, meg az apparátusuk is. Sokkal jobban, mint bármelyik másik pártnak.

ápr. 11. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
65%
Még soha sem voltam szavazni, nem volt olyan ember, aki miatt sorban álljak a választási irodák előtt. Felháborító az a hazugságcunami, ami Magyar Péter ellen megy, és mindenképpen elmegyek szavazni. Ráadásul nem kis kockázatott vállalat, hazafias kötelesség szavazni rá, hogy elszámolhassunk az elmúlt harminc évvel.
ápr. 11. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
57%
Igen rájuk fogok szavazni, az biztos.
ápr. 11. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!