Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » Fidesz, Tisza és DK koalíción...

Fidesz, Tisza és DK koalíción kívül lesz még olyan párt, amelyik eléri az 5%-ot az EP választáson?

Figyelt kérdés

ápr. 12. 10:06
A kérdező szavazást indított:
Nem, csak ez a 3 párt küldhet majd képviselőt
Momentum
Mi Hazánk
MKKP
Momentum + Mi Hazánk
Momentum + MKKP
Momentum + Mi Hazánk + MKKP
Mi Hazánk + MKKP
Meglepetésre lesz egyéb párt is....
22 szavazat
 1/5 anonim ***** válasza:
14%
Folyó is indulhat a választáson?😂😂
ápr. 12. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

#1 Vagy cipő... attól függ. :D


Nehezen megjósolható ez, egy valamiben vagyok biztos, hogy az MHM nem veszít a táborából, így az tuti, DK-t ugyebár te is készpénznek veszed, azt én már nem, hogy nem veszít jelentősen a támogatottságából, mert szerintem igen. Nagy vesztesek lehetnek a Momentum, az MKKP, tulajdonképpen a 2RK is, mert lehet többet tudott volna összehozni ha Magyar Péter nem lép színre, legkisebb vesztese ennek nyilván a Fidesz lesz, de nem lehet nagy jóslatokba belemenni, Magyar Péter gyak. egy ugyanolyan médiahack-et követ el jelenleg, mint amilyet csinált anno a Jobbik egy kicsit más eszközökkel, de lényegében ők is ezt csinálták, no most arra nem egy ilyen agresszív média adott választ, mint amilyen jelenleg a kormánymédia, a módszerek is változtak, aljasodtak, szóval lehet itt még komoly támadás a kormány részéről is, de simán lehet ellenzéki pártok részéről is, ahogy Magyar is előállhat még valamivel, nem tudni... Utoljára ennyire kiszámíthatatlan az EP választás talán 2009-ben volt. Az is beleszólhat ebbe némileg, hogy idén először van egy időben az önkormányzati választással és azért csak-csak másképp szavaznak így sokan.

Meglepetés (már ha az), akit nem hoztál fel lehetségesként az az LMP lehet. Ügyes húzás a részükről Vitézy és ha működik az, amire gondolok, hogy működik, hogy egyszerre van a két választás, az LMP nem teljesen esélytelen.

ápr. 12. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Mi Hazánk sajnos elég valószínű. Emellett még gondolom, hogy MKKP, Momentum és MMN is esélyes lehet
ápr. 14. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Mi Hazánk Mozgalom és Magyar Kétfarkú Kutya Párt.


Habár az utóbbinál ötletem sincs, hogy mit akarnak elérni...

ápr. 14. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

#1

Nem, csak a Csuti törpe a "Magyar Agyhalottak Bégető Pártja" - ra, és Döbrögi "Hazug Propaganda Agymosott Hívei" pártra.

ápr. 22. 01:43
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!