Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » A BP-i lakógyűlésen miről...

A BP-i lakógyűlésen miről lehet szavazni?

Figyelt kérdés

Amikor megkaptam ezt a szavazóborítékot, hű nagyon dühös lettem. Érthető, hogy szét is téptem. Hanyag, szeméttelep Bp-i külvárosi része. Elherdálták Tarlós több százmilliárdos megtakarítását és még csődbe is vitte. Érthető az elégedetlensége az embernek.


Most viszont érdekelne, hogy miről lehet 'ál'szavazni? Mire megy az adófizetők pénze?


Mert gondolom a dollármegrendelőknek már megvan mit tegyenek



ápr. 15. 19:58
 1/6 anonim ***** válasza:
81%

Csillapodj le, lélegezz mélyeket, nyugi!

Egyébként sem kíváncsi senki a véleményedre.

Itt sem...

ápr. 15. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
68%

Tarlós alatt megkérdeztek bármiről? Nem. Naugye. Most van lakógyűlés és válaszolhatsz.

Ha ugyanolyan szintű propaganda, mint a nemzeti konzultáció (nem tudom, nem láttam még a lakógyűléses kérdéseket), akkor se lehet egy szavad sem, mert a konzultáció is csak egy politikai propagandatermék.

Mondjuk ha nem téped szét, akkor megtudhattad volna, miről lehet szavazni és nem kellene itt kérdezősködni.

Talán említés lett volna benne arról, hogy miért nem találták sehol Tarlós állítólagos több százmilliárdos hagyatékát, vagy igaz-e hogy a pénzelvonás miatt került csődközelbe a főváros, vagy mit terveznek a dollármegrendelők, ha léteznek.

Már késő bánat. Legközelebb előbb olvass, utána tépj.

ápr. 15. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
0%
Arról, hogy mit ígérjen meg a DK szekta a következő ciklusra, amit persze nem fog betartani.
ápr. 15. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

„Most van lakógyűlés és válaszolhatsz”

Persze, de minek, úgysem veszik figyelembe, éppúgy, mint a másik oldalon sem veszik figyelembe. Ezek csak szemfényvesztések, nőjetek már ki ezekből a politikusi mesékből.

ápr. 15. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Még mindig nem írtátok miről lehet szavazni. Tiszteljetek meg a kérdésre adott hasznos válasszal
ápr. 16. 18:42
 6/6 anonim ***** válasza:

"Elherdálták Tarlós több százmilliárdos megtakarítását és még csődbe is vitte."

Pont annyi "megtakarítás" volt, amennyi adósságot kellett a városnak még abban a félévben törlesztenie. Szóval legjobb esetben is nullán volt a város.

És akkor ehhez jöttek még a fideszes adóemelések, hogy Bp-et megszivassák.


#5

"Tiszteljetek meg a kérdésre adott hasznos válasszal"

Miért, ha már a kérdés leírásában is hazudsz?

ápr. 16. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!