Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » Fidesz minek köszönheti, hogy...

Fidesz minek köszönheti, hogy még mindig 40%-os a támogatottságuk?

Figyelt kérdés

ápr. 16. 22:01
A kérdező szavazást indított:
Nekik van a legjobb programjuk
Orbán a tökéletes vezető
Gyurcsány utálat miatt
Kezükben van a média, így könnyen megvezetik a szavazókat
Megvédenek minket a migránsoktól
Támogatják a családokat
Békét teremtenek
Választás előtt mindig osztogatnak
Nincs jobb opció náluk
Jólét van az országban
32 szavazat
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
34%
Ideológia, (kultúr)harc, propaganda, kormányzati intézkedések, támogatások, bázisépítés és természetesen az ellenzéki pártok, politikusok gyenge teljesítménye, vonzó alternatíva hiánya is hozzájárul ahhoz, hogy magasan a Fidesz-KDNP a legnépszerűbb pártszövetség.
ápr. 16. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%

Az első opción felröhögtem 😂

Szerintem 2008 óta nincs programjuk.

ápr. 16. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
87%
kimosták az emberek agyát, mindennel riogatják a népet, nem jut el hozzájuk független információ, a vidéket nem zárkóztatták fel, így csak a hazudós közmédia jut el hozzájuk
ápr. 16. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 árokpart ***** válasza:
12%
3-as Vidéken is már a falvakban is szinte minden háztartásban van kábeltévé vagy műholdas antenna meg internet elérhetőség. A világ bármelyik televízióját, rádióját tudnám élőben is nézni bármikor.
ápr. 16. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
79%
Ki méri? Valamelyik fidesz csicska központ?
ápr. 16. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
100%

#4 igen, van tévé meg rádió, de ott minden is közmédia. Még az is, ami nem tűnik annak.

Az internet pedig azért nem annyira népszerű + ott is nagyon alaposan meg kell válogatni, hogy mit nézzen az ember, mert a Megafon pl ott nyomul az ember arcába, ahol tud. És aki nem figyel arra, hogy megválogassa, ahhoz csak a hazugságok jutnak el.

ápr. 16. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
100%
Annyi már sosem lesz. 25-35 között vannak és ez még csökkeni fog 20-15 közzé.
ápr. 16. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
100%
Nincs az már annyi, ez propaganda.
ápr. 16. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 árokpart ***** válasza:
19%
6-os Már hogyne lenne népszerű az intrnet mikor itt falun is már arról rendelnek szinte mindent, rengeteg dolgot a különböző futárszolgálatok hoznak ki. Nem kell már a különböző tartós fogyasztási cikkekért utazni sem mint régen, sőt a nyelvtanuláshoz sem kellett a házból sem kimozdulnom, mert online megtanultam középfokon olaszul. Egyszerűen nem értem, hogy emberek hogyan hihetnek ekkora butaságot, hogy a XXI. században az információáramlás terén van különbség a vidék és a város között. Maximum ez az 1920-as években még igaz lehetett mikor a faluban legfeljebb csak a tanítónak meg a jegyzőnek volt rádiója meg írott sajtó hozzá járt, de 100 évvel később hogyan lehet ilyan butaságokat gondolni.
ápr. 16. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 árokpart ***** válasza:
31%
Minden reggel elolvasom a La Reppublica-t online eredeti nyelven falun, akkor ezek szerint mégis le vagyok, vagyunk maradva?
ápr. 16. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!