Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » Úgy fél Brüsszel Orbán Viktort...

Úgy fél Brüsszel Orbán Viktortól, mint ördög a szentelt víztől?

Figyelt kérdés

Ha valaki azt mondja nekem úgy ~10 éve, hogy betiltják Orbán Viktor beszédével fémjelzett konferenciát éppen az elfogadó liberális fellegvárban, akkor azt mondtam volna, hogy az illető tultolta a szert. Viszont ma azt láthatjuk, hogy ténylegesen erre vetemedett Brüsszel. Ennyire rettegnek Orbán Viktortól?


Ne felejtsük el, hogy amikor terjed a liberalizmus mint a dögvész a középkorban, akkor itt Magyarország az egyetlen ország, ahol a jobboldali konzervatív értékek nyernek folyamatosan 2/3-al idestova 14 éve. Itt még 2/3-al szavazza meg az Istenadta Nép a jobboldalt és ezzel mi vagyunk Európa utolsó keresztény vádőbástyája



ápr. 18. 16:22
A kérdező szavazást indított:
Igen. Félnek, hogy elmondja a nyugati konzervatívoknak a recelptet
Csak túltolták Brüsszelben
Csak félreértés volt
Nem tudom, nem érdekel, beírom más...
9 szavazat
 1/8 anonim ***** válasza:
22%
A liberalizmus nem szabadságról szól, hanem a wokeról.
ápr. 18. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
63%

"Úgy fél Brüsszel Orbán Viktortól, mint ördög a szentelt víztől?"


Inkább mint jó keresztény a gonosztól

ápr. 18. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
58%

"Itt még 2/3-al szavazza meg az Istenadta Nép a jobboldalt és ezzel mi vagyunk Európa utolsó keresztény vádőbástyája"


:-D

ápr. 18. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
78%

A mi orbánviktorunkat nem félik, hanem utálják és megvetik. És nem a jobboldali értékrendje miatt, hanem a beteges autokrata hajlama miatt, amit ő illiberalizmusnak nevez.

Az egyik őt nem kedvelő személy úgy gondolta most ő is kissé illiberális lesz (azt hiszem egy polgármester), de a liberálisabb nézetűek nem azonosultak vele. Ennyi a történet.

ápr. 18. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
24%
4: Teljesen rossz megközelítés, nálunk semmiféle baloldali rendezvény nincs és nem is volt betiltva. Csak a libsik az elnyomók manapság.
ápr. 18. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 Koplárovics Béci ***** válasza:
80%

"Ne felejtsük el, hogy amikor terjed a liberalizmus mint a dögvész a középkorban, akkor itt Magyarország az egyetlen ország, ahol a jobboldali konzervatív értékek nyernek folyamatosan 2/3-al idestova 14 éve. "


Én értem, hogy a fidesz megrekedt a középkorban. Teljesen megértem, hiszen ezt is látom rajtuk. Csak a világ már párszáz évvel előrébb jár. Kár, hogy ezt nem veszed észre.


"mi vagyunk Európa utolsó keresztény vádőbástyája"


Keresztények, akik szóban szeretnek, tettben gyűlölködnek? Miféle kereszténység ez?


"Itt még 2/3-al szavazza meg az Istenadta Nép a jobboldalt "


Úgy érted, hogy itt az a matek még, hogy 2/3=0,4?

ápr. 18. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
88%
Nem engedik az orosz propagandát Brüsszelben?
ápr. 18. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
A tömjén füsttől. A szenteltvíztől a német ördög fél.
ápr. 19. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!