Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » Kerületi választás megnyerése?...

Kerületi választás megnyerése? Fiatalok?

Figyelt kérdés

Szeretnék indulni mint független.

Nem vagyok sem jobbos, sem balos, lokálpatrióta szemléletet képviselek. Egy egyesületben indulok.


Egy kedves ismerősöm kért meg hogy induljak náluk, a lakhelyemen. (BP, külkerület)


Ti miért szavaznátok egy olyan emberre, aki nem Fideszes? Hogyan tudnám a fiatalokat meggyőzni, hogy rám szavazzanak? Esetlegesen az idősebb embereket.


50 embert kell meggyőzek, hogy a kerületi életben legyen jogunk nekünk is intézkedni. Kátyúk kiállítása, zebra festés, stb. :)


24 éves nő vagyok, 2 szakmával. Nincs diplomám, de bízom benne hogy ez nem lesz döntő majd. Szeretnék itt segíteni, változást hozni.



ápr. 20. 09:45
 1/9 A kérdező kommentje:
*kijavítása
ápr. 20. 09:45
 2/9 anonim ***** válasza:
0%
1000 Ft-osok szétosztásával állitólag elég jelentős mennyiségű fiatalt lehet megmozditani...
ápr. 20. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
2. Köszi, kérlek ne keverd ide a Mobilfox botrányt. Az én korosztályom a cél, nem a 18 év alattiak. :)
ápr. 20. 09:52
 4/9 A kérdező kommentje:
Ráadásul nekik még nincs szavazati joguk. Kérlek ne itt trollkodj. :)
ápr. 20. 09:53
 5/9 Gál Gábor 2024 ***** válasza:
50%
Az indulásoddal a Fidesz malmára hajtod a vizet, szóval a legtöbbet azzal segítesz most, ha nem indulsz.
ápr. 20. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
5. Nem fogok visszalepni. Ezt mondd kérlek inkább a Dk-nak, MSZP-nek, stb..
ápr. 20. 13:10
 7/9 A kérdező kommentje:
Ráadásul senki nem képviseli a kerületet..
ápr. 20. 13:31
 8/9 Gál Gábor 2024 ***** válasza:

Hát nem vagy egy politikus alkat. Túl naiv vagy még ehhez, várj legalább öt évet. Addig beszélgess el az ÖSSZES lakóval, hogy mire van szükségük igazán, hogy ezt képviselhesd majd a 2034-es választásokon. Ehhez szükséged lesz sok aktivistára, akik segítenek ebben és egyben a híred is terjesztik. Mondj fel a munkahelyeden, hogy legyen időd aktívan részt venni a kampányban.


Szükséged lesz még igénytől függően legalább 5-10 millió forintra, amiből finanszírozhatsz egy minimális kampányt, valamint felméréseket, hogy ezzel odaállhass majd a nagy pártok elé és mondhasd, hogy esélyes vagyok, álljatok be mögém a NER-rel szemben, cserébe ezt és ezt tudom felajánlani... stb.

ápr. 20. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
8. De ez kerületi választás, nem parlamenti... :)
ápr. 20. 17:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!