Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » A Munkáspárt hány képviselőt...

A Munkáspárt hány képviselőt küldhet majd az EP-be?

Figyelt kérdés
ápr. 20. 15:26
1 2 3 4 5 6
 51/54 anonim ***** válasza:
100%

#50

Rég elmúlt az az időszak, amikor egy kommer jellegű pártnak bármi beleszólása volt a hatalomba. Tudomásul kéne venni, még ha kényelmetlen is.

máj. 4. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/54 anonim ***** válasza:
100%
Az 1994-es bukta óta a Munkáspárt nem tényező, csak szabadidős program. Már az "Elbocsátott légió 2.0"-hoz is kevés.
máj. 4. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/54 anonim ***** válasza:
100%
2 alkalommal álltam a Munkáspárt aláírásgyűjtő pultja közelében (nem őmiattuk) negyed-negyed órát. Senki nem írt alá nekik. Nem hiszem, hogy túl sok aláírást kellett érvényteleníteni. Ez még ahhoz is kevés, hogy saját magukat csapják be. 1990. óta egyetlenegy mandátumot nem sikerült szerezni. Biztos, hogy idén olyan sikeres volt az aláírásgyűjtés? Ahogy #51 és #52 írta. Tudomásul kell venni.
máj. 5. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/54 anonim ***** válasza:
#37 vagyok. Pontosan eltaláltam.
máj. 6. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!