Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » Van olyan szint a FIDESZ...

Van olyan szint a FIDESZ szavazóinak, amire azt mondják ők is, hogy eddig, és ne tovább?

Figyelt kérdés
Ha a Varga-féle beismerő vallomás után a saját szavazóik nem kényszerítik Kína kormány lemondását, akkor mi kell? A kormányzat beavatkozik egy másik hatalmi ág működésébe, befolyásolja, bábként használja a többi hatalmi ágat. Eddig csak szóbeszédek voltak, most beismerő vallomás is van. Egy épeszű demokráciában következmények nélküli? Miért nincs a jobboldalon épeszű követkeménye semminek?
ápr. 21. 10:50
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:

Hoppá a Google automata javítása átírta...

"nem kényszerítik Kína kormány lemondását" helyett helyesen:


"nem kényszerítik ki a kormány lemondását"

ápr. 21. 10:52
 2/12 anonim ***** válasza:
91%
Ezeket a fidesz zombikat a röfi úgy leoltotta hogy ha kilopja alólluk a széket és seggre ülnek akkor is rá szavaznak, meg is érdemlik a sorsukat. Hajrá Magyar Péter! Magyar ember Magyarra szavaz!
ápr. 21. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
83%
Nincs olyan.
ápr. 21. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
86%
nincs mert a fideszből élnek
ápr. 21. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
89%

A legtöbbnek fogalma sincs mit csinál a fidesz. Ilyeneket értenek csak, hogy migráncs, meg a gonosz soros, eu-brüsszel. Háborút is értik talán.

És nyilván azt is tudja mindenki, hohy a fidesz lop, de ezt normálisnak tartják, mert „a gyurcsány jobb vót?”

ápr. 21. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
77%
Ha kapnak cserébe valamit, akkor ők mindent megbocsátanak egymásnak.
ápr. 21. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
76%
Az utóbbi időben szerencsére sokan elpártoltak tőlük, mert felnyílt a szemük, de az a kb 1,5 milliós tábor olyan szinten elvakult és fanatikus, hogy bármit is mondanak nekik, kitartanak a vezér mellett.
ápr. 21. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
61%

Mert félelmetes. Én nem politizáltam, de olyan 2013 körül olyat olvastam a facebookon a fideszről (alaptörvény), hogy az ijesztő volt, és egyrészt nem hittem el, másrészt nem mertem elhinni. Könyvtárba jaró emberként kezembe akadt, Magyar Bálint -A Magyar Polip.


Nem nekem írta! Nem egyszerű nyelven, nem közérthetően. Még akkor sem hittem el. 2018-ban, tehát 5 év kellett, hogy megértsem miről van szó.

És ráadásul nem is voltam fideszes, amolyan x arok a politikára ember.


Kinek hittem ? Drábik Jánosnak, és átitatott a konteós gondolkodás, észrevettem, hogy nem kedvelem USA-t, észrevettem, hogy mindenki ártani akar nekünk magyaroknak, és észrevettem, hogy a fidesz is hasonló ehhez a szemlélethez, ellenségképek.

Iszonyat nehéz volt kilépni, és átlátni miről szól ez. Majdnem paranoiás lettem 😁

ápr. 21. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
0%
Rengeteg jó dolgot tettek az emberekkel az elmúlt 14 évben,amellett eltörpül egy pici hiba,ami nem is biztos,hogy igaz.Az ellenzéki oldalon Gyurcsányt kapnánk.
ápr. 21. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

",amellett eltörpül egy pici hiba"


Az, hogy gyerekeket kúrogatnak, az neked "pici hiba"?

ápr. 21. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!