Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » Az MKKP vagy a Fidesz fog...

HunLo kérdése:

Az MKKP vagy a Fidesz fog győzni 2024ben Budapest XII. kerületben?

Figyelt kérdés

ápr. 21. 18:02
A kérdező szavazást indított:
Fidesz
Magyar Kétfarkú Kutya Párt (MKKP)
12 szavazat
 1/9 anonim ***** válasza:
25%
Egyik sem!!
ápr. 21. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Kit indít a Fidesz?

2019-ben 16 vs. 11 ezerrel Pokorni nyerte, ez azért elég tetemes előny. Plusz nem tudom az MKKP mennyire szimpatikus a DK szavazóknak vagy épp fordítva. (bár mintha a jelöltjük annyira nem is lenne tipikus MKKP-s)

ápr. 21. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Én szerintem a DKsoknak mindegy csak ne a Fidesz legyen.
ápr. 21. 18:54
 4/9 A kérdező kommentje:
Vagy legalább is remélem.
ápr. 21. 18:55
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

A hegyvidéki előválasztáson Kovács Gergely nagy fölénnyel nyert ,több mint 60%-ot kapott, és megállapodtak az ellenzéki pártokkal,h aki itt nyer,az lesz a közös jelölt. Az DK egyébként a Momentumos Farkas Csaba mögé állt be,aki viszont vesztett ezen az előválasztáson.

Erre most a DK-s Élő Norbert bejelentette, h ennek ellenére elindul teljesen külön, ez már annyira gusztustalan és nevetséges a DK részéről, hogy arra nincsenek szavak, kötöttek egy megállapodást, de mivel nem az általuk támogatott jelölt nyerte az előválasztást,most felrúgják a korábbi ígéretüket és elindulnak, ami a Fidesz malmára fogja hajtani a vizet. Pedig amúgy Kovács Gergely csont nélkül nyerne,de a DK részéről ez az aljas lépés következtében megosztódhatnak az ellenzéki szavazatok,akkor viszont a fidesz fog simán nyerni.

ápr. 21. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Én MKKP-s vagyok 5-es.

Én erről nem tudtam ,amit leírtál.

De amikor hallottam ,hogy Kovács Gergő nyert akkor nagyon megörültem :)

ápr. 22. 13:41
 7/9 A kérdező kommentje:

Előválasztás ide vagy oda, a DK ráindul Kovács Gergelyékre a Hegyvidéken című indexes cikk.

És tényleg!

ápr. 22. 13:42
 8/9 anonim ***** válasza:

Mondjuk csak Élő Norbert facebookos oldalán olvastam de állítása szerint anno az MKKP pont ellene kampányolt azzal, hogy szavazzanak inkább a Fideszes jelöltre.(régebben még MSZP-sként indult) Szóval alsó hangon van ott személyes sértettség és vissza akarja adni amit anno ő kapott.


Ugyanakkor az ellenzék a legjobb választásán is 2 ezer szavazattal kevesebbet kapott, mint Pokorni a legrosszabbon. Szóval nem úgy néz ki mintha ezen bármi is múlna.

ápr. 22. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

"Én szerintem a DKsoknak mindegy csak ne a Fidesz legyen."


Ez volt a szlogen 2022-ben is aztán érdekes módon negatív rekordot döntött a részvétel ellenzéki oldalon. Nem olyan egyszerű összeadni a szavazatokat.

ápr. 22. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!