Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » A Momentum mitől ilyen beképze...

A Momentum mitől ilyen beképzelt? (Többi lent)

Figyelt kérdés

A plakátjuk szerint: "Válaszd Európát! Válaszd a Momentumot! Lefordítom: mindenki primitív bunkó, aki nem a Momentumra szavaz. Ez ugyanaz, mint 1990-ben az SZDSZ "mi, vagy Mucsa" jelszava.

Indulásukkor is az olvastuk/hallottuk, hogy nyugati egyetemeken végeztek. Elhozzák nekünk a kultúrát. Nem kellene leadni ebből a felsőbbrendűségi érzésből?

Vagy előre az újabb elsöprő Fidesz győzelemért?



ápr. 29. 12:53
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
47%
Eleve így jöttek létre. A momentum vezető arcai mind külföldről összeszedett fiatal, diplomás, nagy arcú személy akik azt gondolták magukról, hogy helyből mindent IS sokkal jobban tudnak másoknál, akik nem ebszélnek idegen nyelvet, nem külföldi diplomájuk van, nem blablabla...
ápr. 29. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
58%
Nem tudom, de már az 5%-ért is küzdeniük kell, tehát nincs mire beképzeltnek lenniük.
ápr. 29. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Hát azért ez egy eléggé erőltetett "lefordítás".
ápr. 29. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
67%
Én egy ideig bíztam a momentumban, hogy hátha belőlük lesz valami. Aztán összegyurcsányozták magukat.
ápr. 29. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
67%

Tehát azt az üzenetet, hogy "Válaszd Európát!", te arra fordítod, hogy mindenki primitív bunkó, aki nem a Momentumra szavaz. Vannak bajok látom a toronyban.

És igen, a Momentumot is van miért kritizálni, de épp ezzel?

#2: Attól, hogy nem képesek és szerintem nem is akarják megtévesztéssel meggyőzni az embereket, ahogy azt egyes pártok teszik, még lehetnek intelligensek.

ápr. 29. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
42%

#3 - Eléggé az...


1000okból lehetne őket kritizálni, erre sikerült egy kampányszöveget kivenni.

Ez tényleg elég primitív volt.

ápr. 29. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Azért az, hogy aki nem a Momentumot választja, nem európai, az erős. És igen, ez a kampányszöveg azt jelenti. Lehet enyhíteni, erősíteni, de azt jelenti.
ápr. 29. 13:21
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

#7: Jó, ilyen alapon akkor ezt bármelyik kampányra rá lehetne húzni.

Egyébként pedig nem ezt jelenti, pusztán az európai identitásra és értékekre hívja fel a figyelmet. Ami nem mindenkinek prioritás. Ezt is lehet szépíteni, de ez a mai magyar valóság.

ápr. 29. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Itt a GYK-n is rengeteg olyan bejegyzést olvasni, hogy aki nem az ellenzékre szavaz, az egy megvezetett, Origón, M1-en keresztül tájékozódó primitív birka. Ne tegyetek úgy, mint aki még nem olvasott ilyet! Ezzel összecseng ez a plakát szövege, csak enyhébb.
ápr. 29. 19:24
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
#5 Ha jól értettem, a kérdező nem az intelligenciát, hanem a szerénységet hiányolja.
ápr. 29. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!