Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » Megnéznél egy Vona Gábor 2RK...

HunLo kérdése:

Megnéznél egy Vona Gábor 2RK kormányzást és miért?

Figyelt kérdés
2RK=Második Reformkor Párt

ápr. 29. 17:55
 1/10 anonim ***** válasza:
30%
Nem, Vona rasszista úgy tudom.
ápr. 29. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Igen,mert bár Vonát régebben nem kedveltem ,de úgy tűnik mostanra benőtt a feje lágya és egyre értelmesebben gondolkodik, olyan politikát képzel el,ami talán kevésbé szólna a sárdobálásról, mint az eddigiek.

Illetve vesztenivaló nagyon nincs, a jelenlegi kormánynál sztem csak jobb lehet.

ápr. 29. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

2-es

Nekem is hasonló a véleményem.

,,Vonát régebben nem kedveltem ,de úgy tűnik mostanra benőtt a feje lágya és egyre értelmesebben gondolkodik, "

Ezt én is hasonlókép gondolom.

ápr. 29. 18:08
 4/10 anonim ***** válasza:
19%
Nem hiszem, az emberek csak rossz irányba változnak többnyire.
ápr. 29. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
18%

"Nem, Vona rasszista úgy tudom."

És az miért baj?

ápr. 29. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Én megnéznék egy 2RK kormányt. Már 2018-ban is Vonára szavaztam.

Viszont most inkább választom a Tiszát, mert nekik van esélyük a kormányt megszorongatni.

ápr. 29. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
29%
Minek akartok még egy köpönyegforgató szrházit az ország élére? Vona is mindig azt mondja amire többen szavaznak, ha kell náci ha kell konzervatív, lesz ez mêg libsi is...
ápr. 29. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

7-es

Az oldal válogatás nem feltétlenűl a pillanatnyi érdek,esély a győzelemre utal.Lehet ,hogy tényleg átment egy gondolkodásbeli változáson.

Én személy szerint ,ha később úgy dönt ,hogy centrumról áttér baloldalra pl:liberalizmusra akkor én támogatom.(Támogatás formája:Aláírom az ajánlásaikat,esetleg petícióikat stb.)

ápr. 29. 19:38
 9/10 anonim ***** válasza:
29%

Támogatsz egy teljesen hiteltelen alakot? Oké, hogy valaki mérsékeltebb lesz ahogy öregszik, de Orbán eljutott a térdre csuhásoktól a nemzethy keresztényig, Vona a karlangetős, behívjuk az iráni forradalmi gárdát tól a visszafogott Wishes Steeve Jobsig.


Van egy rossz hírem, az oldalváltogatás pillanatnyi érdek szüleménye minden politikusnál. A szélsőjobb ideológiával megfogható tábor létszáma korlátos, Vona ezt elérte és amikor kellett még több szavazó akkor elkezdett "cukisodni", majd amikor mégsem jött össze akkor a szélsőjobb keménymag lépett és új pártot csinált és minden kezdődik előről.


Nem ment át semmilyen változáson, most is azt mondja, amit az általa megcélzott szavazótábor hallani akar, akárcsak az összes többi magyar politikus.

ápr. 29. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Elviekben szimpatikusak a gondolatai, és ha a pártvezetőket illetve miniszterelnökjelölteket nézzük, akkor ő személy szerint mindenképp a jobbak közé tartozik. Viszont nem gondolom hogy ennyi elég lenne egy kormányzáshoz. 1-2%-os pártként könnyebben lehet akármit ígérni mint 10-15%-al, a kormányváltástól pedig még az is nagyon messze van. Nem úgy tűnik mintha óriási terveik lennének rövid távon. Hogy hosszabb távon ez beérik-e, azt meglátjuk. A politikában 1-2 év alatt is rengeteg minden változik. Vonáék ha mindent jól csinálnak akkor talán a 2030-as választásra lehetnének számottevő erők. Addig meg lehetetlen ellátni.
ápr. 29. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!