Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » Hihetetlen számomra, hogy a...

Hihetetlen számomra, hogy a semmiből Magyar Péter 25% tudott csinálni a kisebb pártok évek óta csak néhány százalékra voltak képesek lehetséges hogy a háttérben ott voltak?

Figyelt kérdés
máj. 3. 16:29
 1/8 DK-s ***** válasza:
24%

🤣🤣🤣


Ha ilyen tempóban haladtok, hamar meg lesz még a 2/3 is.

máj. 3. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
0%
Magyar Péter kampányát a fidesz fizeti adóforintokból a többi pártokét még nem, ezért sikerült.
máj. 3. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Mik voltak a háttérben?

Egyáltalán nem meglepő. Egy intelligens, érvelni tudó emberről van szó. Egyrészt. Másrészt izgalmas, hogy belülről jött, érti a rendszert, látta azt, van fegyvere ellenük és információja. Ezen kívül hihetetlen aktív és népszerű. Lehetne sorolni, de egy jó képességű ember, jókor, jó helyen, érdekes háttérrel. Röviden ezért. Na meg nincs mellette/mögötte Gyurcsány, sem a Fidesz. Ez a függetlensége is sokat hoz. Ez így együtt azért elég ütős.

máj. 3. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

#3 - Szerintem a legfontosabb tényező mégis a 22-es vereség utáni teljes ellenzéki apátia.


Ezzel egyetértek "egy jó képességű ember, jókor, jó helyen".

A többi szerintem kevésbé releváns.

máj. 3. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

4:

Volt ilyen is igen. Nagy volt az apátia és inkompetens az ellenzék. De már nagyon régóta, sokan ezért sem szavaztak rájuk 22-ben sem. Meg Gyurcsány miatt. Sokan pedig azért szavaztak oda, hogy csak ne Orbán legyen, de igazából nem teljesen volt nekik szimpi a koalíció. Most nekik is van végre egy lehetőségük.

Szerintem ezek mellett azok is játszanak, amiket írtam. Részben magamból indulok ki. Nekem tetszik, hogy bármikor bármilyen fegyver ott lapulhat nála és elő tudja rántani. Ennek a realitása megvan. Plusz elmondása szerint még mindig jelentenek neki OV közvetlen közeléből. Tehát vannak belsős kapcsolatai. Nagyon sok szálon fut ez az egész, amitől érdekes a helyzet, de nekem ezek adnak egy olyan plusz ízt ennek az egész jelenségnek, amitől még érdekesebbé válik.

máj. 3. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Háttérben valaki'k nagyon sok pénz költ Magyar Petike marketingjére. Tudni kéne ki'k és mi célból nyomják ennyire Magyar Petike örült hype-ot. Ilyen örület Amerikai választáskor szokott lenni. Talán Amerika pénzeli őt? Majd választás után kiderül.:)
máj. 3. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
MP gyakorlatilag egy új-jobboldali pártot hozott létre. Egyértelműen a DK, Momentum a vesztesei ennek, a DK is valami 9%-on van, a Momentum meg lassan mérhetetlen lesz. Engem nem zavarna amúgy, ha a pár százalékos kamupártok kisesnének a parlamentből. Magyar Péter gyakorlatilag ezzel félig már le is váltotta a baloldalt. Ha Gyurcsány pártja kiszorulna a Parlamentből, akkor már a fél-rendszerváltás meg is történne.
máj. 3. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 BécsiFehér ***** válasza:

Az miért baj, ha egy politikust és pártját pénzügyileg támogatják a háttérből? Anélkül, pl. hogy utazgatna egy stáb helyszinről helyszinre, szállás, kaja, bérleti díjak honnan lenne?

Lenint az USA pénzelte a polgárháború idején, de még Jézusnak is voltak jómódú női támogatói, mert enni, inni azért még neki és a tanítványainak is kellett.

máj. 10. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!