Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » Magyar Péter jó úton halad?

Magyar Péter jó úton halad?

Figyelt kérdés

Szoktam fogyasztani baloldali és jobboldali médiát is. Ugyanúgy nézek Bohár Dani tartalmakat is mint Osváth Zsolt tartalmakat pl. Követem Orbán Viktort, Szentkirályit meg követem Dobrevet, Márki Zayt és követem Magyar Pétert is (hogy csak pár példát említsek)


Összességében én azt tudom leszűrni, hogy Magyar Péter egy szimpatikus ember aki végre jó úton halad. Nem jelentem még ki, hogy 2026-ban rá fogok szavazni de ha így fogja folytatni akkor garantáltan ő rá.


Én tavaly MZP-re is úgy néztem fel, hogy végre talán történhet valami de ha most össze akarom hasonlítani Magyar Péterrel akkor hozzá képest MZP közel sem volt olyan jó.

MZP-nél többször észrevettem, hogy belekavarodott a saját mondani valójában, országjárása alatt megsértett majdnem minden beszédén valakit. Gyakran beakadt nála a lemez és egymás után vagy 10x elmondta "heegyegye Orbán Viktor, Orbán Viktor, ee hee Orbán Viktor..."

Azonban Magyar Pétertől ilyeneket nem látok. Felvilágosítást ad arról, hogy mekkora egy szemétláda az egész kormány, ugyanakkor ő azon kívül, hogy szidja a kormányt elmondja azt is, hogy mit tenne másképp. A szavazó állampolgárokat nem sértegeti, úgy kommunikál, hogy azt éreztesse mindenki egyenlő. A Fideszre szavazókról sem mondja azt, hogy idióták (MZP ha nem is ennyire nyíltan de kijelentette). Szinte még csak most indult el a Tisza de máris vannak elképzelések, program javaslatok. MZP-ék pl az utolsó pillanatban adtak ki valamilyen teljesen irreális program javaslatot ami persze nagyon szépen hangzott de igaza volt a kormány médiának abban, hogy arra sehonnan nem tudtak volna elég pénzt összegyűjteni, hogy mind megvalósítsák. Magyar Péter programjavaslatai azonban egyelőre nem irreálisak. Nem arról beszél, hogy meseszerűen felvirágoztatja az egész országot hanem arról, hogy megszűnteti azt, hogy milliárdok menjenek el kormánypropagandára és azt a pénzt amit abba fektettek azt fogják kórházakba, iskolákba fektetni, hogy csak egy példát mondjak. De ott van a politikusok mentelmi jogának eltörlése, csak 2 ciklusig lehet valaki miniszterelnök, csatlakozás az ügyészséghez, a legfőbb ügyész eltakarítása és az egész fidesz bagázs eltakarítása minden pozícióról. Nem beszél olyanról, hogy börtönbe záratja Orbánt (ami szerintem szintén irreális lenne), szimplán arról beszél, hogy eltakarítja őket.


Én végre úgy érzem, hogy elindult valami és nem mondom azt még, hogy lesz is valami mert még van 2 év amit nem szabad elcseszni de ha így folytatja akkor azt gondolom Magyar Péter jó esélyekkel fog indulni a 2026-os választásokon. Az fix, hogy a június 9-ei EP választáson rájuk megy a szavazatom.

Ti hogy látjátok?



máj. 9. 21:48
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
91%
Már bevitt egy pár jobbegyenest a fidesznek ès az ellenzèknek is. És mindezt 2 hònap alatt. Gondoljatok bele h politikailag mennyi minden történt ilyen rövid idõ alatt. A 22es veresèg utána politikai mocsár idõszaka 2 èvig tartott... addig kb esemènytelen volt a politikai èlet, azòta berobbant a kissràc ès mindent felkavart.
máj. 9. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
96%

Csak az igazakat tudja megszólítani, nagy vizsga ez a magyaroknak. Hány igaz ember maradt? A hazugok gáncsolják minden hullámhosszon.

Abban a buborékban, amiben vannak nem könnyű kitőrni, az M1 14 éves működése elpusztította az agysejteket az önálló gondolkodásra, a tendenciák felismerésére (Vona Gábor, Juhász Péter, Márky Zay Péter) az nem lehet, hogy mindenki "sáros" mert nem ért egyett a fidesszel.

máj. 9. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
Az attól függ, merre megy.
máj. 9. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
2es! Ez igaz, de van akinek alapból nem volt 1db agysejt sem.
máj. 10. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
A leves felé,igen.
máj. 10. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:

Magyar ember egyszerűen gondolkodik sajnos, de ne higgyük, hogy

az, aki egy diktátor, egy csaló kormány vagy a hülye ellenzék ellen tüntet, az csak jó ember lehet!!!

Lehet, hogy ugyanolyan csaló, mint a többi, dobrevestük, gyurcsányostul, orbánostul, rogánostul stb

máj. 10. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
dobrevestül
máj. 10. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
#6 ha már csak az igazságosabb újraelosztás mellé csusszan a mérleg nyelve, már megérte, de valószínűleg sokkal többröl lesz szó ebben az esetben.
máj. 11. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:

A legnagyobb baj az, hogy az embereket kellene kiképezni, hogy minek ne dőljenek be 1000-edszerre is.

Pl. az hogy "mit tenne másképp" meg szidja ezt, szidja azt, az lehet, hogy a léleknek nagyon kellemes, de észre kellene venni, hogy szavakat mindenki tud mondani.

Egy vadidegen ember meggyőzhet bármiről százezreket. Még nem tett semmit, múltjáról nem tudunk semmit, és mégis egy ország sorsát bízzuk rá.

máj. 11. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
Kérdező, és ahogy te is mondod, tavaly még MZP-vel értettél egyet, most meg már bánod, mert látod a hibáit. Ugyanezért nem kellene senkinek sem újra és újra hinni, mert mindig ugyanabba a körkörösen érkező csapdába megyünk bele
máj. 11. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!