Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » Most akkor kikre szavazzak az...

Most akkor kikre szavazzak az önkormányzati választáson?

Figyelt kérdés

A helyi önkormányzatira fogjuk rá, hogy ok, de mi legyen a megyei listával?

Ott nálunk várhatóan három pártlistára lehet majd szavazni. Fidesz, DK, Mi Hazánk.

Akkor most melyikre szavazzak, ha én mondjuk kutyapárti lennék?

(Mondjuk szerintem tök mindegy, mert legutóbb is a Fidesz nyert az amúgy meg ellenzéki településen.)



máj. 14. 08:39
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Mindenhol kint vannak már a listák és a "legrosszabb" esetben is van legalább 5 lista...
máj. 14. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
77%
Arra, aki a legszimpatikusabb a lehetőségek közül. De otthon is maradhatsz. Vagy nem ikszelsz be senkit.
máj. 14. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Nincs olyan vármegyeNincs olyan vármegye, ahol kizárólag a Fideszre, DK-ra, vagy a Mi Hazánkra szavazhatnál.

Szabolcs vármegyében is szavazhatsz már ezen kívül 3 civil listára: az ÖSSZEFOGÁS MEGYÉNKÉRT, a Nyírsági Civil Kontroll és az MCF listájára.

Somogy vármegyében is szavazhatsz még ezeken kívül a „SOMOGYÉRT Egyesületre” és a „Függetlenek” listájára.

Ezen kívül a többi 17 megyében szavazhatsz a Momentum listájára, ha alternatív pártlistát keresel.

Sőt Vas és Nógrád megyében az LMP-re,Nógrád megyében a Nép Pártjánra, Heves megyében a Második Reformkorra, Fejér mgeyében a Kutyapártra is szavazhatsz.

máj. 14. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Csak Janicsak.
máj. 14. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Ja, tényleg van még momentum, meg mszp. Kutya nincs.
máj. 14. 09:16
 6/10 anonim ***** válasza:
0%
Akkor a Fideszre...
máj. 14. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
0%
Szavazz rám
máj. 14. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
#2 Lehet, hogy inkább otthon maradok, mert halálosan unalmas már ez a bohóckodás, hogy mindig a legkisebb rosszat kell keresgélni. Úgyse lesz itt már változás semmi sem, a jó irányba. A rendszerváltás óta, (talán?) minden szavazáson ott voltam és elég kevésszer voltak találataim a szavazólapokon, lehet ideje most már kiszállni ebből a vesztes szerencsejátékból.
máj. 14. 10:05
 9/10 anonim ***** válasza:

Veledtartok!


Én is kimaradok , majd elsörözgetünk.🍻🤠

máj. 14. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
deutsch tamast vissza a szekbe EP-ben.
máj. 14. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!