Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » A Miniszterelnök Úrnak az...

A Miniszterelnök Úrnak az valami babonás rettegés, hogy nem mondja ki az ellenségei nevét?

Figyelt kérdés
Vudu babákat is szokott szurkálni a Karmelitában?
máj. 23. 21:06
 1/8 anonim ***** válasza:
68%
A miniszterelnök szimplán csak elmebeteg.
máj. 23. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
77%

A propaganda része. Az a lényeg hogy a birkák ne tudjanak semmit a témáról mert akkor rákeresnek... már ha van internet.


Az ellenséget csak démonizálva lehet megemlíteni, sok rossz jelzővel, plakáttal, stb.

máj. 23. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
46%
Inkább tudatos. Nem mondja ki szóról szóra, hogy ha holnap fordul a kocka ne kelljen túl sokat magyarázkodnia.
máj. 23. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
0%

Jobban retteg tőle, mint valaha Gyurcsány Ferenctől. Gyakran felriad éjszaka, vagy álmában mondogatja a nevét. Mindig így van, emlékszem, amikor először megvertem a mesteremet a börtönben, aki tanított hogyan bírjam ki az *anális közösülést*, a szünetben meg önjelölt sakkmesterként oktatott a védekezésre, ha valamit elnéztem adott egy lángost, akkor már minden lépésemet megfontoltam, és egyre jobb játékos lettem, amikor legyőztem felborította a sakktáblát, ami kenyérből gyúrt bábuk voltak, ez van ha hozzászoksz a győzelemhez, idegbe jössz, mert nem tanultál meg veszteni, ha sokáig veretlen vagy , nehéz kezelni a bukás lehetőségét, pedig törvényszerű folyamat. Elég értelmeten hozzáállás valószínűleg egy ócska játékos lehetett, mert amikor veszítesz, elemzed a játékot, hol rontottad el.


*Mutatott néhány technikai fogást, hogyan kell az ember újjaít elkapni, és eltőrni, azt mondta chi-na, shaolin fogások.* Nem kellett használnom egyszersem.


Orbán ritkán használ neveket, mindig a betöltött szerepe által hívja őket, mert ő használja az embereket a feladatra, mint egy sakkjátékos a bábukat. Novák teljesítette a feladatot,utána leléptették. Mindenkivel így jártak el, szájerrel is.

máj. 23. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
20%
Elegancia.
máj. 23. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Szerintem szimplán semmibe veszi őket is, a társadalmat is, a zembereket is: csakis a sajátjait tartja számon.
máj. 23. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
60%

Főnökétől tanulta, hülye putler is így tesz.

Navalnij nevét csak akkor mondta ki, mikor

már halott volt.

máj. 23. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Nem. Ezt a nagy amerikai propaga disták koszámolták nekk, hogy ez segít.


De mindegy is... a fodeszmédiából más sem ömlik, csak magyar péter, magyar péter... így aztán a nagyfőnök hiába nem mondja ki a nevét. Legtöbb fideszes azt se tudná ki ez, ha nem nyomatná őt egyfolytában az m1 tv2

máj. 24. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!