Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » Az áprilisban a Fideszre...

Az áprilisban a Fideszre szavazóktól kérdezem: mit szóltok az Orbán-kormány tevékenységéhez?

Figyelt kérdés
Én nem szavaztam a Fideszre, de nem is határolódtam el tőle. Amikor nyertek, bíztam benne, hogy jól fogunk járni. Azonban az elmúlt hónapok lépéseire egyáltalán nem számítottam...
2010. nov. 12. 01:18
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
72%

Lényegében páros lábbal rugdossa félre a demokrácia maradványait, csak eltakarja egy szép függönnyel.

Sokkal veszélyesebb mint az MSZP valaha is volt. Miért? Mert a 2/3-ával bármit megtehet, és meg is fog.

2010. nov. 12. 01:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
72%
Én csalódott vagyok, nem kicsit, nagyon! És mint felettem írták, a 2/3-os többséggel bármit megtehetnek, nincs egy egészséges egyensúly, akár Alkotmányt is módosíthatnak!
2010. nov. 12. 02:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
72%
Engem nemcsak a saját magukból ábrándítottak ki, hanem a demokráciából is :\
2010. nov. 12. 03:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
66%
Az Orbán kormány hiányzott még csak az országnak. Ezek kártékonyabbak mint bármely sáskahad.
2010. nov. 12. 05:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 doboszoli ***** válasza:
82%
Ha visszagondolok, a 90-től működő kormányok eddig engem jószerével csak szívattak, a mostani annyival több, hogy ráadásul ki is röhög mellette.
2010. nov. 12. 05:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
70%

Elegem van belőlük,csak a gazdagokat segítik mint 98-2002 között,de erre nagyon rá fognak fázni mert a lakosság háromnegyede nem gazdag.

A jogállamnak meg vége!

2010. nov. 12. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
23%

Ha rövidtávon nézem: Úristen, ezek mi a ...t csinálnak??? Ha hosszútávon (20-30 év) gondolkodok: lehet belőle valami.

Az állóvizet felkavarták, az biztos. Legalább valami újdonság történik, bár nem mindig jó. Bár tőlem eddig még csak olyanért vettek el pénzt, amivel egyetértek. Összességében viszont jobban járok, mint eddig. Pedig gyerek nélküli nettó 100 kereső vagyok.

De valamit nem értek:

"Az Orbán kormány hiányzott még csak az országnak. Ezek kártékonyabbak mint bármely sáskahad."

"Ha visszagondolok, a 90-től működő kormányok eddig engem jószerével csak szívattak, a mostani annyival több, hogy ráadásul ki is röhög mellette."

"Elegem van belőlük,csak a gazdagokat segítik mint 98-2002 között,de erre nagyon rá fognak fázni mert a lakosság háromnegyede nem gazdag."


Ha eleve rühellitek, akkor miért szavaztatok rájuk? ("Az áprilisban a Fideszre szavazóktól kérdezem" - esetleg szövegértési gondok?)

2010. nov. 12. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
47%
7:23 - sajnos egy ember nem engedheti meg magának azt a luxust, hogy 20-30 éveket várjon a hosszútávra. Ez túl sok idő egy ember életében. Ezt is elfelejtették a 'nem fanatikus', ám csalódott fidesz szavazók. Arra azért kíváncsi volnék, hogy akik most csalódást mutatnak, ha még egyszer szavazhatnának, kire tennék?
2010. nov. 12. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
67%
Én nem szavaztam rájuk, tehát nem is csalódtam bennük. Pont azt adják az országnak ami várható volt tőlük.
2010. nov. 12. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
32%

"7:23 - sajnos egy ember nem engedheti meg magának azt a luxust, hogy 20-30 éveket várjon a hosszútávra. Ez túl sok idő egy ember életében."


Igaz, valóban hosszú idő egy ember életében. Csak mint az elmúlt 20 évből kiderült, az aktuális állapotra vonatkozó tűzoltásnak használt intézkedések sehová sem vezettek. A mostani állapot meg már sajnos nem az, hogy éljünk 2-3 évig kenyéren és vízen, mert akkor aztán tényleg lesz javulás. Jelenleg 20 éve kenyéren, vízen és plazmatévén (a kötözködni vágyók értsék átvitt értelemben) éltünk. Ezen kéne változtatni, ezen szeretnének változtatni, erre volna felhatalmazás a 2/3. Őszintén szólva azért néha kicsit ijesztő lépések, de célravezetőek lehetnek.

Egyszer már elindították a hosszútávú változást, kezdve először az államadósság csökkentésével, de mivel ez nem oldott meg aznapi dolgokat, az emberek leszavazták - mostanra nemhogy nem 20ezer milliárd adósságunk lenne, de közelítenénk a 0-hoz.

2010. nov. 12. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!