Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » Sokan szidják a Fideszt...

Sokan szidják a Fideszt gondoljátok gyűlik az mszp tábora. Vissza hoznátok őket? Szerintetek ők jobbak lennének?

Figyelt kérdés
Sokan szidják a Fideszt úgye mostnaság a csapból is ez folyik, h mindenki megbánta stbstb. unalmas. Emelett azt vettem észre, hogy az Mszpének gyűlnek a szimpatizánsai. Most komolyan azt hiszik az emberek, hogy mert az mszp kihasználja ezt a kiváló alkalmat ők jobbak lennének? Elfelejti mindenki mit tettek az országgal?én momentán egyikükkel sem szimpatizálok.
2010. dec. 4. 00:31
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
72%

08:05, a legnagyobb tisztelettel had kérdezzem meg Tőled: el sem tudod képzelni, hogy a Fidesz vezetése nem az, aminek a baloldal az elmúlt 20 évben beállította neked? Hogy valóban tenni akarnak valamit ezért az országért, és a benne élőkért? Hogy Nagy Imre, és Maléter Pál után is születtek Magyarországon tettre kész politikusok? Hogy ehhez hatalom kell, az nem kérdés. Hogy na lehessen széttaknyolni parlamentáris keretek között fontos tennivelókat, hát ehhez hatalom kell. Hogy a cinikus baloldal telesuttogja a fejünket? Ez van.

Horthy Miklós Nemzetvezető volt, megmentette az országot a teljes pusztulástól, teszemhozzá rengeteg Zsidót is, Neki is kell még vagy 100 év, mire rehabilitálják bizonyos fejekben. Ne ítéld mag a Fideszt 6 hónap után.

2010. dec. 4. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
53%

"Hogy Nagy Imre, és Maléter Pál után is születtek Magyarországon tettre kész politikusok?"

ez azért elég durva párhuzam!

2010. dec. 4. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
100%

Hát először is az MSZP-nek nem gyűlnek a szimpatizánsai. Ma én már a közvélemény-kutatásokat is fenntartással fogadom, mert a FIDESZ nyilván őket is megfélemlíti, de e szerint nem nőtt az MSZP tábora, hanem a FIDESZ-ből kiábrándult pár százezer ember bizonytalan lett.


A másik meg az, hogy én is bírálom a FIDESZ-t mert elképesztő amit művelnek, és történelmi katasztrófába fog torkollni, tehát muszáj elmondani, de ettől meg nem vagyok/lettem MSZP-és, még ha időnként lekommunistáznak is azok, akiknek nincs más ellenérvük. (Ez itt most már ritkán van, de pár hónapja még előfordult.)


Én talán kicsit naivan abban reménykedek, hogy hátha jön már egy olyan erő, párt, bármi, aki mögé én is fel tudok sorakozni. Mert most nincs ilyen.


Abban szinte biztos vagyok, hogy az MSZP ebben a vereségben végleg megsemmisült. Mitől jönne fel? Nincs egy új értelmes gondolat vagy arc. Most azt mondogatják, hogy baloldalibbak akarnak lenni minden konkrétum nélkül. Kit érdekel? Meg ki tudja elfelejteni Hagyót és társait?

2010. dec. 4. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
85%

Nem, nem kell az embereknek a lejáratódott, végtelenül korrupt, nevetségessé vált MSZP sem. A közvélemény kutatások szerint semennyivel sem erősödött az MSZP és nincs is ezen semmi csodálkozni való.


Van persze számos lépése a Fidesznek, ami valóban nem elegáns, de ettől a szocik még nem lesznek szimpatikusabbak. Az emberek többsége erős kezű határozott vezetőre vágyik, és ezt sokaknál Orbán egyenlőre megtestesíti. A szociknál még az sem egyértelmű, hogy ki fogja valójában vezetni a következő években a pártot: ezerrel dúl a Gyurcsány-Mesterházy belharc. Gyurcsány idegbeteg, Mesterházy gyenge, miért szavaznának tömegek bármelyikre is?


És egyenlőre nem lehet tudni, mit hoz a Fidesz stratégia. Lehet nagy bukás is, de én inkább arra fogadnék, hogy nagyjából bejön amit akarnak. Ha meg egyszer növekedő pályára tudják végre állítani az országot, és javulni fog széles tömegek helyzete és ezt a zsebükön is érezni fogják az emberek, akkor nem kérdés, hogy ki nyeri a 2014-es választásokat.

2010. dec. 4. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
70%
Az én szememben a Fidesz és az MSZP egyformák, egyik se jobb vagy rosszabb a másiknál. Nem pártot támogatok, hanem elvet (a fent említettek közül spec. egyikre se szavaztam, nem csak ez a 2 párt szerepelt a szavazólapon), ha valaki jól csinál valamit, vagy rosszul csinál valamit, nem érdekel a neve, a tettei alapján értékelem. Amit a Fidesz most csinál, ugyanúgy felháborít, mint bármely korábbi párt gaztettei.
2010. dec. 4. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
70%
08:18 - A Fidesz nem most kormányoz először, egyszer már bizonyíthattak, én azóta nem bízom bennük.
2010. dec. 4. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
48%

"Ne ítéld mag a Fideszt 6 hónap után."


Már kormányoztak korábban is 4 évig, és nem véletlenül váltottuk le őket 2002-ben. Amit pedig az azt követő 8 évben, ellenzékként műveltek, az minden kritikát alulmúl.

2010. dec. 4. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
55%

Ez már megszokott.... Mindig az a legrosszabb, amelyik épp a trónon van. Most a Fideszt utáljuk, eddig az Mszp-t utáltuk... Szépen felváltva. Egyik sem fogja soha a mi érdekeinket nézni.

ma 01:35, kezdem én is ezt hinni.

2010. dec. 4. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 A kérdező kommentje:
Én tényleg azt mondom nem is a kormány a hibás hanem mi! Emellett egyikünk sem gyerek és mindenki tudta,h a felét sem szabad elhinni annak amit írnak a pártok a programjukban. Úgy érzem sok emberrel kibabráltak de úgyan úgy ahogy anno az mszp is megtette egyik sem jobb... Egy erős hazafi párt kéne végre aki azt szeretné,h ne csak röhögjön rajtunk a világ hanem végre álljunk talpra.köszönöm amúgy mindenki válaszát:)
2010. dec. 4. 12:22
 20/24 anonim ***** válasza:

Csak egy kis érdekesség:

[link]

2010. dec. 4. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!