Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » Ki tért át a fideszről a...

Ki tért át a fideszről a JOBBIKRA?

Figyelt kérdés
Persze a választás óta...
2010. dec. 16. 16:55
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
85%
Édesapám, ha délutános mindig nézi az OGY-t, és az alapján.
2010. dec. 16. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
25%

csömörből vödörbe?

jobbik a fidesz bologatókutyája.

2010. dec. 16. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
42%
2010. dec. 16. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
16%

A jelek szerint nincsenek túl sokan :)


[link]

2010. dec. 16. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
33%
Nem igazán térnek át sehonnan sem a jobbikra. Minek térnének át, hiszen nem tudnak semmit sem csinálni, csak rasszista mondatokkal dobálózni.
2010. dec. 16. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 Fábrika válasza:
100%
Szerintem az a választáskor nem azt láthattuk hogy nem tértek át a jobbikra ugyanis egy párhónapos párt simán jutott be! És véleményem szerint nem rasszista mondatokkal dobálóznak csak bármilyen komolyabb reformot terjesztenek elő azt azonnal elutasítja a parlament mondván hogy rasszisták! Én pártolom a Jobbikot rájuk szavasztam a választáson! A kérdést nem teljesen értem... a választás óta nem sok értelme volt áttérni vagy oka. Hacsak le nem nagyon maradtam nem volt népszavazás semmiről... :)
2010. dec. 19. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 Cirmos kandúr ***** válasza:

Tegnap néztem statisztikát, hogy a pártok mennyi szerepet kapnak a médiában az mszp 5X annyi szerepet kap mint a Jobbik, úgyhogy ebből is látszik, hogy a Jobbik mindent jól csinál, ezért nem engedik a médiában nagyobb szerephez jutni. Akinek meg nem tűnt még fel mi lesz még a narancs diktatúra idején, az hülye, akinek pedig az nem tűnt fel, hogy az mszp szétszedte az országot és ezután még erősödik annak gondok vannak odabent.

Amúgy most leszek 18 így még nem szavazhatok, de remélem a Jobbik tartja a saját útját. Mégpedig ha tartják magukat akkor én rájuk fogok szavazna a legközelebbi választáson, de ez csak én vagyok, a szomorú az, hogy az emberek még mindig a tv-ből tájékozódnak így könnyű őket ide-oda ráncigálni. Mindenkinek javaslom, hogy mivel az interneten se mindenhol mondanak igazat, ezért én több hírportált is olvasok, majd összevetem ezeket és eldöntöm mi igaz mi nem amit meg nem tudok eldönteni annak utánanézek máshol:)

2010. dec. 19. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Fábrika öm nem azért mert vmi népszavazás vagy ilyesmi hanem azért mert hogy ez a nyugdíj államosítás sokaknál kiverte a biztosítékot.Ezért kiváncsi voltam hogy van-e valaki aki a jobbikra váltot.Cirmos kandúr igen egyet értek és itt a média az mszp-t és a fidesz-t akarja segiteni mert nekik az a jó. ezt nem részletezem gondolom tudjátok mire gondolok:D
2010. dec. 19. 11:27
 9/14 anonim ***** válasza:
jaj hagyjuk már ezt a média 5x ANNYIcímű műsört! Ott a kuruc info nem?
2010. dec. 19. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
de persze.Csak annyi hogy szerintem többen nézik a tényeket meg a rtl hiradót mint a kuruc.infót
2010. dec. 19. 17:20
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!