Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » A jobbikosok nagy része miért...

A jobbikosok nagy része miért utálja Amerikát?

Figyelt kérdés
2011. jan. 3. 13:51
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
92%

"Azert mer mindenkit csak gyűlölni tunnak és nem éreznek szeretett velünk szemben!!!

Ki kéne irtani mindent, hagy szenveggyenek hagy ordítcsanak kínukban!!!!"


téged kéne kiirtani

még írni se tudsz

2011. jan. 7. 02:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
47%
már bánom, hogy válaszoltam ebbe a kérdésbe!
2011. jan. 7. 04:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:

Sverdans -nak


Ne bánkódj, én is belefutottam.


Ökörköri

2011. jan. 7. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
100%

Akkor én a kis részbe tartozom, aki nem utálja.

Az egyik válasz: ki kéne irtani mindet....igazán értelmes megnyilvánulás, gratulálok.

2011. jan. 7. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
96%
Azok utálják amerikát, akinek a gondolkodásmódja, olyan, hogy ne üssük az orrunk a másik dolgába. Az amerikaiak a saját dolguk helyett pár évvel ezelőtt irakba meg tökömtudja hol beleavatkoztak az ottani politikába, aztán csodálkoznak ha visszatámadak.
2011. jan. 7. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim válasza:
97%
Amerika sajnos a rendszerváltozás óta elég könyörtelenül visszaél a szuperhatalmi pozíciójával (ugye most már nincs Szovjetunió így maradt ő az egyedüli). Szinte minden nemzet kül- és belpolitikájába beleszól, amit az elmúlt pár évben meglehetősen nyilvánosan teszik. Ehhez társul még, hogy az átlag amerikaiak (azaz akiket lát is az ember) hihetetlen primitívek és hülyék. Hülye emberekre persze kevesen bízzák a féltett titkaikat (a politikusok nem hülyék, igenis dörzsöltek ott is, csak ez a színfalak mögött marad). Ahol pedig szóval nem érnek el sikert, ott katonákkal lerohannak mindent (kivéve Kínát, mert annyira meg azért mégsem "tökösek" ahogy magukat nevezni szeretik). Ha te is csak hülye amerikaiakat, hisztérikus politikusokat és tankokat látnál amint épp egy kis falu felé tüzelnek (van ilyen kép guglin) te megbíznál Amerikában?
2011. jan. 7. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
91%
Nem a Jobbikosok utálják, hanem a felvilágosultabbak akik már megértették mennyi kárt okoz nekik.
2011. jan. 7. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
96%
Azért, mert Amerika csak hirdeti a demokráciát, de már csak a látszatban.
2011. jan. 7. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim válasza:

Amerikát sok mindenért lehet utálni, ez igaz. Én se szeretem, de azért van egy-két jó dolog is. Pl. néhány államban a melegek és leszbikusok házasodhatnak, ez szerintem nagyon is jó Amerikában! :D Nem igaz, kedves első hozzászóló?


18/L (leszbikus)

2011. jan. 7. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
100%

"ki kéne irtani mindet" ~ "téged kéne kiirtani"


Civilizált ember nem akar senkit kiirtani.

Próbáljunk már meg emberek módjára kommunikálni.

2011. jan. 8. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!