Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » MSZP-s választópolgárok mi a...

MSZP-s választópolgárok mi a vélemény arról, hogy megbukott és leszerepelt az előző kormány?

Figyelt kérdés

Gyurcsány Ferenc

Bajnai Gordon

Hiller István

Lendvai Ildikó

Szekeres Imre

Stb...

Úgy eltűntek a nyilvánosság elől, mint cigány zsebében a karóra. Helyette van egy csomó új arc, akik "ártatlanok" mint a ma született bárány és próbálják felépíteni egy új MSZP látszatát.

Már ez alapján is nyilvánvaló, hogy a pártvezetés is belátja az óriási hibákat, amiket elkövetett és amik miatt megbuktak.

Mit gondolnak erről azok az emberek, akik továbbra is (az elmúlt 8 év dacára is) rájuk szavaztak?


Elismerik, hogy kudarc volt az előző kormány munkája?


2011. jan. 21. 20:03
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
51%

Nem mszp-s vagyok. Azért mentek el mert már megtömték a zsebüket.

Amint Orbánnak is megtelik majd lelép és átadja valakinek a helyét. Nem volt elég ideje 4 év alatt. Csak az apjának tudott földet szerezni Dunántúlon meg egy kis pénzt magának.

2011. jan. 21. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
38%

Dehogy volt kudarc az elmúlt nyolc év,nézzél szét hogy mennyi minden épült ebben az országban nyolc év alatt,több minden mint előtte bármikor.

2002-06 között meg a magyar történelem legnagyobb mértékű életszínvonal emelkedése volt.

Hazug a Fidesz propaganda mely szerint romokban az ország.

2011. jan. 21. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
76%

Annyira nem utálom a mszp-t, de ez még nekem is sok volt.

De a propaganda a fidesznek mindig nagyon jól megy. Idén is sokat költenek arra.

2011. jan. 21. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
75%

Csak én maradtam le az életszínvonal növekedésről?

Vagy a 3 millás kölcsönöm, ami ma 6-ot ér annak számít?

2011. jan. 21. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
25%
Ja! A kérdésedre a válasz: Ezek a szavazók szeretnek a mának élni. Olyanok, mint a sáskák! Vagy komoly érdekek fűzik őket a párthoz.
2011. jan. 21. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
55%

Érdekes, hogy egy MSZP-s kérdés második mondata máris a deazorbánviktorozás...


Épült itt valami? Épült, lefelé. Jahogy autópályán mehetünk Romániából Ausztriába? Közben a két települést összekötő úton a kátyút nem lehet megszámolni, annyi van. Van négyes metrónk is, ugye? Az is végülis épül, csak nem akar elkészülni. Vannak projectek, amik a végén 2-3x annyiba kerülnek, mint amikor elkezdik. Vannak bedőlt vállakozások, magukat inkább felakasztó reményvesztett emberek, mert ők már nem is látják az életszínvonalat, olyan magas.

2011. jan. 21. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 BlackSword ***** válasza:
83%

Azt gondolom, hogy a kérdés provokatív...

De azt is gondolom, hogy ez minden normális pártban (tehát a fideszben nem) így megy... A választási vereség után a vezetőség lemond, mert belátja, hogy velük nem sikerült győzni, nem tudták sikeresen végigvinni a párt programját, ezért a párt érdekében lemond... (a zárójel magyarázata: (zárójelben): A fidesz azért nem tartozik ezen csoportba, mert OV már 3 választást is elbukott (ha a 90-est nem számoljuk), és még mindig ő a fidesz... izé... ő vezeti a fideszt)... Ez már kiteljesedett megalománia...

2011. jan. 21. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:

A kérdés nem provokatív, (talán a megfogalmazása kissé) érdekel hogyan élték meg az elmúlt két kormányciklust azok az emberek, akik elégedettek voltak. Mert tény, hogy az emberek 3/4-e elégedetlen volt, ennek volt köszönhető a bukás!

És nem értek egyet abban amit mondasz, mivel ezek az arcok nem a választási vereség után, hanem már a választási kampány során eltűntek. Előhúzták egy kalapból a Mesterházyt és kiállították a nagyközönség elé.

És ha a párt érdekében le tudnak mondani, miért nem tudtak lemondani az ország érdekében már akkor, amikor kellett volna?

2011. jan. 22. 00:09
 9/20 anonim ***** válasza:
65%

"Csak én maradtam le az életszínvonal növekedésről?

Vagy a 3 millás kölcsönöm, ami ma 6-ot ér annak számít?"


Én meg az ilyen hozzászólásoktól tudok a falnak rohanni. Gondolkozzunk csak.... Mi is volt az elmúlt években? Gazdasági VILÁG válság. A hangsúly a Világ szón van. Gyengébbek kedvéért. Az összes országra kihatott. Ha a fidesz lett volna 2010 hatalmon, most az mszpnek lenne 2/3-a.

2011. jan. 22. 02:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
66%

Érdekes módon mióta Orbán lett csak mégnagyobb lettek a hitelek.

Hogy miért? Az összevissza nyilatkozatuk miatt. Volt olyan is, hogy egy napon 2 ellenkező dolgot mondta az embereknek. AZért mert nem beszéltek össze, hogy mit hazudjanak.

2011. jan. 22. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!