Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » Tudod folytatni a listát?

Tudod folytatni a listát?

Figyelt kérdés

A kormány által január elsejével bevezetett egykulcsos személyi jövedelemadó-rendszerben havonta

- Hoffmann Rózsa -- több mint 130 ezer

- Soltész Miklós -- több mint 130 ezer

- Szócska Miklós -- nagyjából 160 ezer

- Fónagy János -- közel 200 ezer

- Kontrát Károly -- több mint 130 ezer

- Czomba Sándor -- közel 140 ezer

- Semjén Zsolt -- több mint 300 ezer

- Selmeczi Gabriella -- közel hatvanezer

- Illés Zoltán -- közel 140 ezer

- Fellegi Tamás -- több mint 150 ezer

- Ángyán József -- közel 140 ezer

- Navracsics Tibor -- több mint 150 ezer

- Tállai András -- több mint 180 ezer

- Budai Gyula -- több mint 160 ezer

forinttal többet visz haza, mint tavaly.


Na és többiek?


2011. jan. 26. 13:15
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
24%
Nincs jobb dolgod? Mostmár elégedett vagy
2011. jan. 26. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
52%
Folytatnám, van sokszázezer átlag magyar (átlag két gyermekkel és átlag 160.000 bruttó fizuval) akik kb netto 20.000 Ft-tal többet kapnak kézhez, és ez nem kerül többe a munkáltatónak!
2011. jan. 26. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
91%

Te most komolyan azt hiszed, hogy ez a pár fillérre nekik szükségük volt? :)


Azokat is sorold fel, akiknek viszont tényleg jól jött! Mert olyanok is vannak.


Akiknek meg már így is több száz millió, pláne milliárd van a svájci számlájukon, hát, azok valószinűleg tojnak erre a pénzre...

2011. jan. 26. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
78%
En meg nagyjából havi 5.000el viszek haza kevesebbet ugyanazért a munkáért, és tudjátok, van ahol ez az 5 is számít! ;)
2011. jan. 26. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
60%
Én is kb 2-3 ezerrel kevesebbet.
2011. jan. 26. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
23%

Igen tudom:

Gyurcsány Ferenc

Vona Gábor

Lendvai Ildikó

Mesterházy Attila

Schiffer András

2011. jan. 26. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
68%

ma 13:55

Bizonyára nem a 60 ezres fizetésedből vonnak el 5 ezret. Egyébként igazad van és meg lehet érteni, mert olyan is akad, aki kevesebbet visz haza. Én is kb 3 ezerrel kapok kevesebbet, viszont amikor családot alapítok és lesz két gyerek és már az asszony is dolgozik, k*rvajól fog jönni a kettőnk fizetésére az a plusz 30-40 ezer!

2011. jan. 26. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
18.41 Ha ébren vagy ne álmodj.Ebben az országban nagyon kevés esetben történik az, ami nekünk jó lenne.Természetes az üléspont határozza meg az álláspontot.És ezért üzenem annak a hoizzászólónak hogy lehet helyet cserélni, hogy meg is tenném.Aegy honatyának egész másként kellene gondolkodnia,mivel Ő nem egy mezitlábas honpolgár agyával rendelkezik és nem egy mezitlábas honpolgár jövedelmével rendelkezik.Ehez képest QWva jól élnek.Talán ott is ,mint bármely munkahelyeken az elvárások teljesitése után szabják meg a kapott jövedelmet és legtöbbször ott sem veszik figyelembe azokat a körülményeket,ami miatt elmaradsz.
2011. jan. 27. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
nem tudom folytatni, de azt tudom: ha az én munkáltatóm nem emeli meg a béremet -ÉN KEVESEBBET VISZEK HAZA. A jól keresők jól járnak, mi meg pórul...
2011. jan. 27. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
"Akiknek meg már így is több száz millió, pláne milliárd van a svájci számlájukon, hát, azok valószinűleg tojnak erre a pénzre..." Azok az árfolyamnyereségből újabb ingatlant vesznek. Ezért tojnak a CHF lakáshitelesekre :-)
2011. jan. 27. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!