Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » Melyik a legjobb párt, politik...

Melyik a legjobb párt, politikus és miért?

Figyelt kérdés
Nem indulatokra és szídásokra vagyok kíváncsi,hanem tényekre,normális megfogalmazásokra,amit egy felnőtt embertől ellehet várni.
2009. febr. 7. 23:11
1 2 3 4
 1/34 anonim ***** válasza:
82%
Magyarországon szerintem (jelenleg) hiába keresel ilyet...
2009. febr. 8. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/34 anonim ***** válasza:
60%

Tartok tőle, hogy igaza van az előttem szólónak. A jelenlegi felhozatalból még a "legkisebb rossz" is kérdéses, nemhogy a legjobb.


Bár úgy tudom, alakul most valami "Lehet más a politika" nevezetű kezdeményezés, amiből elvileg párt lesz, de hogy mikor és hogyan és mire viszik, az már egy másik kérdés.

2009. febr. 8. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/34 anonim ***** válasza:
91%

Nevek nélkül...

Vannak olyan politikusok akik jól beszélnek, de rossz rájuk nézni. Vannak akik szimpatikusak, jól beszélnek, csak elég nagy marhaságokat csinálnak. Vannak olyanok is, akik nem beszélnek, nem csinálnak semmit. Vannak olyanok, akik szinte csak valami nagy dolgokról beszélnek - de csak beszélnek. Vannak, akik tennének is valamit, csak épp minden rosszul sül el amihez hozzányúlnak.

Melyik rossz a jobb? :/

2009. febr. 8. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/34 anonim ***** válasza:
57%

Ma ilyen párt nincs. Ha van ilyen politikus is azt a pártérdekek eldeformálják.

A megoldás szerintem új pártok alapítása, teljesen új emberekkel,akiknek semmi köze egyik mai párthoz sem.

2009. febr. 8. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/34 anonim ***** válasza:
30%
én egy példát tudok mondani: 1998-2002 között nagyon jól éltünk, akkor vettünk új autót, átalakítottuk a házat, minden évbe voltunk nyaralni 1-2 hétig, megkaptam életem első telefonját :) - 2002 óta folyamatosan rosszabbodott. apámat elküldték a volánbusztól, mehetett a sokkal rosszabb fizetésű leányvállalathoz, elvették a családtagoktól az ingyenutazásos buszbérletet. így mostmár minden hónapban 1500 ft a bérlet nekem suliba. persze mindenki más ingyen utazik: menekült, rokkant, nyugdíjas.. de nem személyeskedek. lesz még itt igazi rendszerváltás.
2009. febr. 8. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/34 anonim ***** válasza:
43%

Persze, mindenki oly' f@szán élt 98 és 2002 között, hogy csak na! :DDDD

Ettől mindig röhöghetnékem van! Köszi! :DDDDD

2009. febr. 8. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/34 anonim ***** válasza:
68%
A Lehet Más a Politika az SZDSZ utódpártja, legalábbis oda áramlanak át az SZDSZes emberek.
2009. febr. 8. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/34 anonim ***** válasza:
78%

Óvakodjatok a Lehet más a politika nevű kezdeményezéstől, akárcsak a Humanista Párttól


ezek mind az SZDSZ nevezetű szélsőséges, nemzetkárosító csoportosulás utódszervezetei


igy próbálják elveszett szavazóikat visszaszerezni

2009. febr. 8. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/34 anonim ***** válasza:
64%

Én már csak a Jobbikban reménykedem.


Remélem bejutnak az európai valamint a magyar parlamentbe,

és bízom benne, hogy nem okoznak csalódást.


A parlamenti pártok mind, kivétel nélkül lejáratták magukat.

Új erőre van szükség.

2009. febr. 8. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/34 anonim ***** válasza:
72%

a Legyen Más a Politika tényleg a szadesz utódpártja, ezt minden ételmiségi tudja


persze kifejezetten ezt nem fogják megmondani a népnek


az szdsz-nek pedig magyarország nem köszönhet semmit, de semmit, csak vádolhatja őket


és ha már itt tartunk

rendes, tisztességes párt a parlamentben nincs, azon kívül se nagyon

coca cola és pepsi cola - igy hasonlítanak egymáshoz

egyik kutyus másik eb


viktor csak egy kicsit különb mint a fletó (gy.f)


bűnös az ELIT!


nem értem hogy az előző hozzászólások miért lettek ennyire lepontozva elvégre van bennük igazsság


mindegy, rövidesen úgyis megszűnik itt ez a pontozásos módszer

2009. febr. 8. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!