Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » Jólét és Szabadság!? JeSZ

Jólét és Szabadság!? JeSZ

Figyelt kérdés

Az MDF átalakul, szakít a Dávid Ibolya, Bokros Lajos féle politikai irányvonallal...Dávid Ibolya sok mindent elcseszett 2006-ban, de főleg 2009-ben. Teljesen elhatárolódtak tőlük.

Én azt gondolom, hogy szükség van egy Jobbközép, keresztény értékeket valló, konzervatív pártra a Parlamentben. (ne kell osztás, ez a véleményem, tiszteljük meg egymást ennyivel).

A véleményeteket kérném, hogy milyen a megítáláse a pártnak, milyen esélyei lehetnek, egyáltalán mi a véleményetek a helyzetről?


2011. febr. 6. 12:41
 1/10 anonim ***** válasza:
89%
Egy halott párt elég nehezen támadhat fel. És szerintem ők is csak megakarnak élni valamiből, ezért találták ki, mára az mdf úgy lejáratta magát, hogy sok esélyt nem adok nekik.
2011. febr. 6. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
55%
Az egy dolog hogy elhatárolódnak mostmár az hogy van e esélyük füg a politikusoktól akik vezetik de nem hiszem hogy túl nagy esélyük lenne. Mindenesetre nem hiszem hogy ezt a szerencsétlen országot már bármilyen konzervatív értékrendel rendbe lehet tenni
2011. febr. 6. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
83%

Ugyanúgy nem lesz ebből a pártból se semmi, mint az Egyesült és Történelmi Kisgazdapártból, a Magyar Demokrata Néppártból meg a Nemzeti Frontból. Egyike lesz a 200 jelentéktelen mikropártnak.


"Én azt gondolom, hogy szükség van egy Jobbközép, keresztény értékeket valló, konzervatív pártra a Parlamentben."


Jelenleg a legnagyobb parlamenti párt pont egy ilyen.

2011. febr. 6. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
no
2011. febr. 6. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim válasza:
100%

Szerintem:

Ha van egy kupac sz*r ami elhatárolódik egy másik (vagy több) kupac sz*rtól és azt mondja, hogy mostantól legyen a nevem rózsabimbó, attól még mindig ugyanaz a sz*rkupac marad, csak más lesz a neve.

Szerintem.

2011. febr. 9. 04:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

KedvesKérdező,

szerintem D ávidI és társai a legcsekélyebb mértékben sem keresztény értékeket képviselnek :(

Alattomos módon keresztényellenes, magyarellenes, emberellenes. Amikor belerúgtak a határontúliakba- akkor az erdélyiek meg is írták neki, ne nagyon menjen -

(A mostani vezetés végre ki tudta mondani: elég volt a keresztények sértegetéséből.)

D ávidI amikor kezében volt a döntés: azok mellé állt, akik az országot ki akarták árusítani.

Végre vége ennek.

(milyen sok értelmiségi, művész, tudós, valóban keresztény

értékekért aggódó könyörgött neki akkor!nem felejtünk., és nem itélezünk, de tudni kell, minden tettünknek, szavunknak következménye van - nincs kivétel.)

2011. febr. 9. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
jav: Nem felejtünk. De nem itélkezünk.
2011. febr. 9. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Én nem akarok több jobbközepes keresztény pártot, pont elég a fidesz meg a kdnp. Egyébként meg szeretném látni a célkitűzéseiket, a programjukat és akkor majd tudok véleményt mondani, esetleg valami honlapot tudsz linkelni? Mert én nem találtam a guglival.
2011. febr. 9. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

Utolsónak!


Én úgy tudom, hogy februárba lesz országos gyűlésük és utána nyilvánosan ismertetik az irányvonalakat, a programjukat és egyéb törekvéseket.

2011. febr. 9. 20:40
 10/10 anonim ***** válasza:

4.33as EZ JÓ :DDD

Az ilyenekért vagyok itt és nem honfizok.

Szerintem Dávid Ibolya és az Mdf már túl sok hibát követett el ahhoz , hogy amíg el nem felejtik az emberek még labdába rúghassanak.

Keressenek inkább valami normális polgári foglakozást mert ahova pozicionálják magukat a hely már betelt és a stílus ahogyan teszik ezt...hát nem jön be az embereknek.

Nekem se .Antall a legelején még okés vt de aztán.. ehh el is ment a kedvem. És Boross őrmester....jesszusom!! A többi meg szóra sem érdemes.

2011. febr. 9. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!