Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » Szerinted melyik magyar párt...

Szerinted melyik magyar párt a legjobb és miért?

Figyelt kérdés

indokold


köszi


2011. márc. 7. 18:45
1 2 3 4
 11/32 anonim ***** válasza:
84%
LMP
2011. márc. 8. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/32 Dick Esmen ***** válasza:
100%
Két farok-egy kutya
2011. márc. 8. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/32 anonim ***** válasza:
84%

Kedves Helmet!

A különbség ott van a három ellenzéki párt között az alkotmányozást illetően, hogy míg az LMP-nek van alkotmánykoncepciója, az mszp-nek és a jobbiknak csak nagy pofája van amikor kritizálni kell. Egyébként szinte mindenre van alternatív javaslatuk, lehet velük egyet nem érteni, de legalább próbálkoznak. Én az LMP-re szavaznék.

2011. márc. 8. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/32 Salx Narval ***** válasza:
16%
Szerintem sem egyszerű ez a kérdés, ha csak nem pusztán a szimpátia alapján érted a kérdést.Ugyanis csak 3 párt van a parlamentben, akiknek láttuk már kormányon és megítélhetjük a tényleges munkájukat.Azt mindenki tudja, hogy a beszéd nem azonos a tettekkel.Lásd az MSZP- is, amióta ellenzékben van, tökéletesen látja az emberek problémáit és már-már meghatódnék a becsületességükön, ha nem ismerném az eddigi "munkásságukat".A FIDESZ-nél fordított a helyzet, ők is csak az ellenzéki sorokból sírtak a nép érdekeiért.:D Én teret adnék az újnak, mert a régieknek 20-év sem volt elég ahhoz, hogy az ország érdekeit helyezzék, az önös céljaik elé.Természetesen nem meggyőződésből, inkább csak dacból, én a Jobbikra voksolnék.
2011. márc. 10. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/32 anonim ***** válasza:
77%
Azért a Jobbik-nak vannak olyan húzásai, amivel én nem tudok megbékülni, ezenfelül nekik is az a koncepciójuk, hogy nem dolgoznak a pénzükért, nincsenek szakértőik, csak szájuk van.
2011. márc. 10. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/32 Salx Narval ***** válasza:
33%
Ha az én válaszomra reagáltál, akkor láthatod , hogy én sem veszem be a maszlagot, csak egyszerűen adnék a Jobbiknak is egy esélyt.Amíg nem látjuk, csak találgathatunk, hogy jobb, vagy rosszabb lenne.Na meg a srácok kedvéért, olyan kis lelkesek, had okuljanak.:D
2011. márc. 10. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/32 A kérdező kommentje:

Én úgy gondolom, ha már a többi párt is kapott nem csak egy esélyt, akkor a Jobbik is megérdemel legalább egyet. A mi életünk, mit játszadozunk vele folyton, hogy mindig olyan párokra szavazunk, akik már egyszer elb---ták. Adni kell egy esélyt, hogy megláthassuk, hogy úgy milyen lenne az életünk, mit tudnának tenni.


Szerintem elég szomorú, hogy a Jobbikot támadja valaki, aki csak a rosszat látja...én például nem tudok róluk rosszat mondani, ők tényleg értünk vannak, a népért, nem a saját érdekeit nézik.


Vona is - ha megnéznél néhány jobbikos videót - mindig kiáll a nép mellett, és velük együtt kűzd.

Én személyesen beszélgettem vele kb fél órát múlthéten is. Ez melyikről mondható még el? Semelyikről. Azok nem szánnának arra időt, hogy a pódiumon kívül csak úgy beszélgessenek az emberrel, és meghallgassák őket.

2011. márc. 10. 12:59
 18/32 Salx Narval ***** válasza:
49%
Tisztelem a lelkesedésedet kérdező.Annak idején én is söröztem, vitáztam, Viktorral és jó néhány más, ma már híres politikussal.20 évvel ezelőtt, ők sem így beszéltek elhiheted.:D Természetesen legyen neked igazad,mármint, hogy ő más, de én 47 évesen már nem nagyon hiszek.Mint már írtam, az esélyt én is megadom nekik.
2011. márc. 10. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/32 anonim ***** válasza:
86%

"Szerinted melyik magyar párt a legjobb"


Nem leszek pártfan vagy pártkatona, bizonyítsák szakértelmükkel, hogy érdemesek a szavazatra, és munkájukkal az újraválasztásra. Jelenleg az LMP szerintem az a párt amely leginkább érdemes lenne a szavazatra, ha holnap lenne választás.

2011. márc. 11. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/32 anonim ***** válasza:
58%

"Szerintem elég szomorú, hogy a Jobbikot támadja valaki, aki csak a rosszat látja...én például nem tudok róluk rosszat mondani, ők tényleg értünk vannak, a népért, nem a saját érdekeit nézik."


Akkor majd én mondok rosszat a jobbikról

- Szakértelem teljes hiánya : Általános iskolával parlamentbe? vicces...

- Nyílt gyűlöletkelés : magyar cigány ellentét szítása

- Hazugságok : enyhén megvalósíthatatlan program... de ha nekem nem hiszel lásd Tiszavasvári " a jobbik mintavárosa"

- És a kedvencem amikor morvai asszonyság égeti a magyarokat csip-csup ügyekkel Brüsszelben...

2011. márc. 11. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!