Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » Ez nem ide tartozik de nem...

Ez nem ide tartozik de nem találtam mást. A rasszizmust büntetik? Pl: valaki szerti a harmadik birodalmat?

Figyelt kérdés
2011. márc. 10. 18:17
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:

"Hát addig nem büntethetik, amíg nem kezdi el az emberek gyilkolását, mert ez ÁLLÍTÓLAG egy szabad ország"


a szabad ország nem azt jelenti, hogy amíg nem kezdesz el tevőlegesen gyilkolászni, addig mindent szabad.

Vannak törvények, pl. a tiltott önkényuralmi jelkép használatának tilalma, vagy a közösség elleni izgatás (pl. gyűlöletbeszéd) tilalma. A gyerekek ezeket a leírás alapján megszegte, innentől kezdve büntethető.

2011. márc. 13. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim válasza:

Biztos hogy a haverod nem pedig te? :)

Csak mert a mondatok kezdőbetűjét pl nem írtad nagy betűvel, Adolf Hitler nevét viszont igen. Mellesleg a "szobálya" j-vel van. És azt hogy szereti nem büntetik, de a horogkeresztes cuccokat már igen. Az hogy a beszéde milyen az a saját problémája. (attól hogy rasszista vagy nem büntetnek meg, max a legtöbb ember le fog nézni)

2011. márc. 14. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 A kérdező kommentje:
csak szólok hogy nem vagyok rasszista
2011. márc. 14. 11:19
 14/18 anonim ***** válasza:
Egy szép napon a haverodat ezért nagyon meg fogják verni...
2011. márc. 15. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:

Csak addig amíg ki nem derül a haverodról hogy kicsit zsidó.

Akkor majd leveszi a képeket...

2011. márc. 16. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim válasza:

Az a nem mindegy,hogy tanulmányozod,vallásnak tekinted,vagy lelkes kíváncsi vagy! Ha a II. világháború irányelvei érdekelnek -akár rasszizmussal,akár nélküle-,akkor kezdd Kurt Rieder: A koncentrációs táborok története c. könyvvel! Nem csak a német ideológia szól a másmilyen életekről...! Én sokszor olvastam már,de még mindig találok újat. Próbáld meg sorjában végignézni pl. egy japán;egy zsidó;egy orosz;egy lengyel;egy náci ...satö...satö... szemével. Mindig fogsz találni érvet és ellenérvet,legyen szó bármiről. Mondom: -Többször olvasd át,mert csak elsőre zavaros...

Én sem leszek történész,de ha a fene fenét eszik is,végig kell rágni,mint egy tanárnak 20-30 dolgozatot...

2011. márc. 17. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:

"Mondja egy olyan ifjú liberális, akinek férfiak kellenek."

Bizonyára -.-

Idióta troll!

2011. márc. 17. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
Nyilas elveket vallok, és nem vagyok börtönben.
2011. márc. 27. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!