Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » Miért hivatkoznak folyton a...

Miért hivatkoznak folyton a kereszténységre, a család és a közösség fontosságára olyanok, akik ugyanakkor legszívesebben megfojtanák a velük egyet nem értőket?

Figyelt kérdés
Bizonyára mindenki tudja, kikről van szó. Szerintem nem vagyok egyedül azon a véleményen, hogy ez a két dolog, illetve attitűd teljesen kizárja egymást.
2011. ápr. 10. 16:26
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
55%
mert himbilimbi okra mindig hivatkozni kell, bár külön szégyen hogy ennek képes valaki bedőlni. 1949-es államosítások során a magyar nép nevében államosítottak.
2011. ápr. 10. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
39%
Ha a Jobbikra érted, nincs igazad. Ők csak a bűnözőket, illetve a csalókat, a hazugságokat híresztelőket (ezen politikusokat) nem bírják. A többi emberrel semmi bajuk. A bűnözést meg senki sem szereti, aki értelmes, valamirevaló ember.
2011. ápr. 10. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
37%
Az ilyenek olyanok, mint az amerimai republikánosok. Hőzöngő, primitív népség, aki fasizmussal akarja ráerőszakolni másokra a saját nézeteit miközben azt hiteti el a többiekkel, hogy valami nemes idea érdekében teszi.
2011. ápr. 10. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
80%
"olyanok" ? Érdekes, én nem ismerek 1 db ilyen embert sem. De jó nekem! : )))
2011. ápr. 10. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
79%

"Ha a Jobbikra érted, nincs igazad. Ők csak a bűnözőket"


tévedsz. ők csak a cigánybűnözőket akarják megregulázni.


"A többi emberrel semmi bajuk. "


Rengetegszer antimagyaroztak le és küldtek el a halál f*szára áprilisban mert nem a jobbik 2/3-os választási győzelmét lantolgattam.

2011. ápr. 10. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
71%
Veszek majd egy naptárat a KDNP-seknek, hogy észrevegyék, nem 1889 van, hanem 2011.
2011. ápr. 10. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
73%
Én nem értem, hogy miért zárják ki egymást.
2011. ápr. 10. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
25%
Én meg azt nem értem, miért kell ilyeneken gondolkodni. Megfigyeltem ezen a fórumon, hogy sok Jobbik-ellenes ember nincs is tisztában a Jobbik elképzeléseivel, elveivel, valami álomvilágban élnek, ahol a Jobbik a gonosz boszorkány, aki mindenkinek rosszat akar, ártani akar...
2011. ápr. 10. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat. A teszt a várt eredményt hozta. Azok, akik mentegetik, pontosan ráismertek a kérdéses csoportra a leírásból, anélkül, hogy nevén neveztem volna. Akinek nem inge, nem veszi (illetve nem vette volna) magára.


Ha ti magatok is tudjátok, hogy ilyenek, akkor miért erőlködtök annyira, hogy bizonygassátok az ellenkezőjét?

2011. ápr. 10. 18:24
 10/15 A kérdező kommentje:

"Nameny válasza:


Én nem értem, hogy miért zárják ki egymást."


Ez elég nagy hiba.

2011. ápr. 10. 18:24
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!