Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » Kettős mércével mérik a...

Doboszoli kérdése:

Kettős mércével mérik a nyugdíjakat, kedvezményeket is?

Figyelt kérdés
Pintér belügyminiszter úgy ült le tárgyalni a rendvédelmi érdekképviseletekkel a hivatásosok nyugdíjazásáról, hogy ő maga, 15 éve, (48 éves korától) kap 163 ezer forint nyugdíjat, mai több mint 1,1 milliós fizetése mellett.
2011. máj. 5. 11:41
 1/7 anonim ***** válasza:
76%

Ha jól tudom ő is csak azért 48 éves korától, mert akkor lett meg az éve.

De egyébként látod,így megy ez.

2011. máj. 5. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Nem értem a kérdést,visszamenőlegesen természetesen nem lehet elvenni a nyugdíjat,de húzni kell egy határt ahonnan megszűnik ez a kirívó kedvezmény.

Tarthatatlan hogy 40 évesen nyugdíjba lehessen vonulni,mindenki dolgozzon 65 éves koráig,nem szabad kivételt tenni.

2011. máj. 5. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Ez engem is teljesen kiakasztott, hogy egy olyan ember tárgyal a nyugdíjkedvezmény megszüntetéséről, aki maga is 48 kora óta nyugdíjas. Ennek a hitele nulla!!! Nem igaz nincs olyan személy, aki ilyen szempontból feddhetetlen, Pintérnek le kéne mondania. Errwe mondják, hogy segget csinál a szájából.
2011. máj. 5. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Ha nem érted a kérdést talán olvasd el még egyszer lassan, értelmezve. Nem lehet, hogy csak nem AKAROD érteni?

Nem látsz némi visszásságot az ügyben? Nem tűnik olyannak, amikor az "útszéli munkásnő" oszt észt a jó erkölcsről?

2011. máj. 5. 12:48
 5/7 anonim ***** válasza:
52%

Jaj, doboszoli, most sajnálod szegény Pintértől azt a kis soványka nyugdíjat?


És egyébként sem értem, mi a bajod ezzel a talpig becsületes emberrel, ő csak NEM VETTE ÉSZRE, hogy ő is szolgálati nyugdíjas...


Pedro

2011. máj. 5. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
52%

Latod nem csak a kerdest nem erti, de meg hulyesegeket is beszel.

De hat na, csak az irigyseg.

2011. máj. 5. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Pedro!

Értem az élcet. Nem irigylem,-mint a gyárember állította- hanem gusztustalan, álságos, meg ilyenek.

Fuck!

Persze, hogy "nem érti", hiszen hithű fideszes. Ami nem baj,

de ha tévedtünk, be kell látni, legalább magunkban.

2011. máj. 5. 19:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!