Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » Mikor lesz már hatalmon a Jobbik?

Mikor lesz már hatalmon a Jobbik?

Figyelt kérdés
2011. jún. 15. 17:01
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ❯❯
 1/95 anonim ***** válasza:
44%
demokrácia van. Mindig együtt mindenkivel.
2011. jún. 15. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/95 anonim ***** válasza:
26%

mivel a fideszből kiábrándultak az emberek, az lmp mszp egy zsidóhippitolvaj párt, ezért egyértelmű hogy a jobbik már 90%-on áll és ez csak növekedik, az időközi választásokat csak hippizsidó negyedekben és városokban tartották, ezért nem aratott a jobbik.

Jár a jobbiknak egy esély, nem volt még hatalmon, nem tudjuk milyen lenne, persze az lmp az tuti rossz lenne!

2011. jún. 15. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/95 anonim ***** válasza:
61%
Nem akarlak elkeseríteni, de lehet, hogy: nem, nem! Soha!
2011. jún. 15. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/95 anonim ***** válasza:
74%
amikor megszavazzák. erre nemsok esély van.
2011. jún. 15. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/95 anonim ***** válasza:
60%
a 2.sötét mint az éjszaka...jobbik soha nem lesz hatalmon..mihez tud hozzá szólni amúgy is....gárda meg egyéb ilyen szervezetek meg a cigánybűnözés....más sincs nekik
2011. jún. 15. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/95 anonim ***** válasza:
47%

Kérdem én ha nem kerül hatalomra mégse akkor felakasztod magad bánatodban?


Nem provokálni akarlak de egyetlen politikus és párt sem éri meg azt, hogy egy kicsit is idegesitsd magad miattuk! Hidd el ezt nekem! Láttam én már 1990-ben is varnyut karon. Nagy nagy várakozás és hapy érzés. Hittünk a szüz pártokban akikröl azután az ágyban kiderült, hogy jo nagy nullák. Annyit sem érne mint kecske t.ökén a gyüszü.


A jobbik a szájaláson kivül semmit sem bizonyitott. Az a kis masirozás meg gárdázgatás az nagy nulla ahhoz amit egy ország vezetéséhez tudni kell.


Ellenzékben mindenki lehet szimpatikus. Hatalmon meg lesnek majd a fökönyvekbe és pislognak mint orbán most.

2011. jún. 15. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/95 anonim ***** válasza:
58%
Ha megszavazzuk. 2014-ben lesz ez aktuális, nem értem, miért van ennyi ilyen kérdés. A demokrácia alapjaival sem vagytok tisztában??
2011. jún. 15. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/95 anonim ***** válasza:
2%

Sose lesz hatalmon a Jobbik.

Nem hiszed el? Akkor mondok valamit. Az országgyűlési képviselőjelölttel beszélgettem erről. És tudod mit mondott? Hogy az lenne a jó, ha a Jobbik 35-45 százalékot érne el, de kormányzótényező sose lesz, mert akkor... Most kapaszkodj meg: AZONNAL KINYÍRNÁK A VONA GÁBORT. Na, ezek hallatán azonnal otthagytam a Jobbikot. Vona Gábornak csak a pofája nagy, amikor meg kell halni MAGYARországért, akkor már nem cselekszik. Nem vetted észre? Mindig is ott volt a Jobbik előtt a lahetőség a népszerűség növelésére, de a Jobbik mindig elbassza. Gárdázik, cigányozik, stb. Úgy csinál, mintha győzni akarna, de megjátsza a hülyét, és pont úgy tesz, hogy a középréteg bizalmát ne nyerje el. Ott van például Pősze, pont ezért rugták ki Pőszét, mert nyitni akart a középosztály felé.


Szóval: Menj el a Vonához, és vágd a képébe, amiért ilyen beszari alak lett és nem mer meghalni a nemzetért.


Ez a legtöbb, amit tenni tudsz azért, hogy a Jobbik kormányozhasson. Jó a Vona retorika meg minden, de csak a radikálisok igényeinek kielégítésére elég.


EGYET NE FELEJTS: Addig nem lesz Magyarországon rendszerváltás, amíg nem folyik vér. Miért mondom ezt? Nézd meg a zsidó uralta, és azóta felszabadult országokat: Argentína, Egyiptom, Kirgizisztán ,stb. Ott mind meghaltak, de most szabadok lettek végre.


Amíg a magyar birka lesz és nem lesz olyan önfeláldozó, szeretetteljes, hogy meghaljon, addig nem lesz rendszerváltás!


Szebb jövőt!

2011. jún. 15. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/95 anonim ***** válasza:
58%
Soha. 2008-ig ez egy 2%-os törpepárt volt. Akkor elkezdték a cigányozást, ezzel szereztek 17-18%-os támogatottságot, és azóta is ez az egyetlen témájuk. Valószínűleg 2014-re már dögunalmas lesz a cigányozás és a Jobbik is ennek megfelelően kimegy a divatból. Bár 2014-ben még elérhet 5-10%-ot.
2011. jún. 15. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/95 A kérdező kommentje:
Remélem hogy majd a demokráciát az anarchizmus leváltja.
2011. jún. 15. 17:39
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!