Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » Hallottátok a kínai Minisztere...

Hallottátok a kínai Miniszterelnök beszédét magyarul? Le voltam nyűgözve!

Figyelt kérdés
Most nem arra vagyok kíváncsi, hogy a Viktor miért nem kínaiul beszélt!
2011. jún. 25. 19:48
 1/9 anonim ***** válasza:
31%
Végre egy ember, aki tudja, hogy a mellékneveket (például kínai) kisbetűvel írjuk. A miniszterelnök ugyan nem tulajdonnév, tehát nem kéne nagybetűvel írni, de az előbbi máris nagy előrelépés.
2011. jún. 25. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Ha "A" Miniszterelnökről" beszélünk, akkor ez név kiváltás, nem "szakma" - és akkor nagy betű. Különben köszönöm a válaszodat.
2011. jún. 25. 20:24
 3/9 anonim ***** válasza:
65%
Akkor sem nagybetű. Egyébként nem hallottam a beszédet.
2011. jún. 25. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Én sajnos nem tudok linkelni, de a Hir tv-n többször mutatták. Jelen esetben mit jelent a troll?
2011. jún. 26. 11:41
 5/9 Sz1u ***** válasza:
69%

Kérdező!


Lehet én vagyok a béna, de nemhogy videót, de még csak szöveges hírt sem találok a kinai miniszterelnök (kisbetővel) magyar beszédéről!


Linket pls.!

2011. jún. 26. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
41%
Kis betű nagy betű, helyesírás. Miért kell állandóan ezen "lovagolni"? Szinte minden irásnál fel lehet fedezni helyesirási hibákat! A beszédet nem találom.
2011. jún. 29. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
54%
Jaj mar utolso, mi csak segiteni probalunk Smit Pallnak a magyar nyelvert folytatott kereszteshadjarataban!
2011. jún. 29. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Előzőnek: Ez nagyon jó! Jót nevetem!
2011. jún. 29. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Be tudod linkelni ezt a beszédet? kivi vok rá!
2011. jún. 29. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!