Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » Wittner Mária mit keres 8...

Wittner Mária mit keres 8 általánossal a parlamentben?

Figyelt kérdés
Értem, hogy elég rossz élete volt, és valami kárpótolni kell, de ő mivel tudja jobbá tenni ott az országot? A modora sem igazán a parlamentbe való, ezt láthattuk a Horn Gyulás esetnél. (És ezzel nem Hornt védem, de haldokló emberről így beszélni egyzserűen primitív tahóság).
2011. jún. 28. 13:53
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
77%
Nem az iskolai végzettségével van baj hanem az emberi mentalitásával az esztelen gyűlölködésével.Aki őt nem bántotta azt is gyűlöli.Nem a tisztánlátás és józanság prófétája.
2011. jún. 28. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
87%
Sajnos rajta kívül is vannak még néhányan.
2011. jún. 28. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 doboszoli ***** válasza:
51%

Havi 4-500 ezer HUF körül.

Bunkó némber.

2011. jún. 28. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
49%

"Havi 4-500 ezer HUF körül."


Nem keresi mert akkor nem lenne neki. Mert nem találná.

Ő kapja, mert "jár" neki. (Egyébként jó szerintem az összeg.)


A kérdésre: Az, hogy valakinek 8 általánosa van vagy egyeteme nem jelenti azt, hogy tud viselkedni. Nem lehet, szavaiddal élve, tahó. Úgy néz ki, hogy ez neki elégtétel forma az '56-os börtön időszakér. Más is volt ott de nem beszél róla, pedig még halálra is ítélték. Parlamentben is volt.

El sem tudom képzelni(ötletem lehet esetleg), hogy fiatal lányként, hogy tudta túlélni.

2011. jún. 28. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 A kérdező kommentje:

De attól, hogy megélhetési ötvenhatos elítélt, még nem kellene a parlamentben ülnie. Nagyapám is éveken át volt orosz fogságban, mégse volt parlamenti képviselő...

Azt meg nem azért írtam, hogy tahó, mert 8 általánost végzett, hanem a modora miatt.

2011. jún. 28. 21:28
 6/20 anonim ***** válasza:
0%

Pénzt


"A modora sem igazán a parlamentbe való"


Őszintén: ki az aki a parlamentbe való?

Persze egy haldoklóba belerúgni még szóban is bunkóság, de talán megérted, hogy miért olyan elfogult...

Ahhoz képest, hogy a XIXsz.-ban még lőttek is egymásra ez csekélység :D

doboszoli te is azért visszavehetnél

nem hiszem, hogy 56-ban ott álltál volna vele a barikádokon...

2011. jún. 28. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
52%

"De attól, hogy megélhetési ötvenhatos elítélt, még nem kellene a parlamentben ülnie. Nagyapám is éveken át volt orosz fogságban, mégse volt parlamenti képviselő...



De lehetett volna

Wittner Mária egyfajta szimbóluma jobboldalon. Ez van.

Egyébként gratulálok a papádnak, hogy sikerült túlélnie.

Azok voltak az igazán kemény dolgok! Én rokonságomból is jó páran megjárták a frontot. Kimentek 90-100 kilósan, hazajöttek a hadifogságból (már ha) 50-60 kilósan...

2011. jún. 28. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
43%
horn gyula nem hadoklik
2011. jún. 29. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
? kérdőjel lemaratt
2011. jún. 29. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 doboszoli ***** válasza:
31%
A régen elszenvedett sérelmek nem indokolják a XXI. században a tahó viselkedést. Magyarország legfőbb törvényhozó testületének a tagja, viselkedjen akként, vagy húzzon na p.csába duzzogni.
2011. jún. 29. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!