Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » A szocializmusban engedték az...

A szocializmusban engedték az embereknek a "magyar öntudatot"?

Figyelt kérdés

Egyre több nacionalista embert látok. Magyaros pólókban, rovás írásos pólókban, meg nemzeti színekben.

A szocializmusban lehetett ilyen embereket látni, v agy egyáltalán nem engedtek ilyeneket?


2011. júl. 20. 09:02
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
43%
hát nem volt ajánlott. sajnos a szocializmus miatt tartunk ott ahol. cigányokat tartunk el, ingyenélőket, a rendes magyar embernek már semmihez nincs joga, csak dolgozni, megdögölni. saját országunkban a saját népünk egy része néz és vet meg minket azért, mert még magyarnak valljuk magunkat, és igenis meg akarjuk őrizni a hagyományokat, a kultúrát. megy a népbutítás (ezt nagyon jól eltanulták a szociktól), a megfélemlítések, a múlt és az erkölcs sárba tiprása. valakinek érdeke, hogy egy lélekszegény, semmitmondó társadalom jöjjön létre. Elég szomorú hogy máris csak egy nép vagyunk egy országon belül, nem pedig NEMZET.
2011. júl. 20. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
42%
Nem lehetett ilyen embereket látni, de nem azért mert tiltották, hanem mert az emberek nem voltak idióták.
2011. júl. 20. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim ***** válasza:
64%

hát nem volt ajánlott. sajnos a szocializmus miatt tartunk ott ahol. cigányokat tartunk el, ingyenélőket, a rendes magyar embernek már semmihez nincs joga, csak dolgozni, megdögölni. saját országunkban a saját népünk egy része néz és vet meg minket azért, mert még magyarnak valljuk magunkat, és igenis meg akarjuk őrizni a hagyományokat, a kultúrát. megy a népbutítás (ezt nagyon jól eltanulták a szociktól), a megfélemlítések, a múlt és az erkölcs sárba tiprása. valakinek érdeke, hogy egy lélekszegény, semmitmondó társadalom jöjjön létre. Elég szomorú hogy máris csak egy nép vagyunk egy országon belül, nem pedig NEMZET.


Nem értem,hogy a szocializmusnak mi köze ahhoz,hogy cigányokat tartunk el.Ha visszagondolsz,ott a cigányok nem tehették meg azt,amit most,tehát tényleg nem értem.Lehet,hopgy nem engedték a "Nagy Magyaroroszágo" pólót,de nem volt ennyi drog,a rendőrségnek volt tekintélye,mégha akadtak túlkapások is,az embereknek volt melójuk,és ha szépen,tisztességesen éltél,bajod nem lehetett...

2011. júl. 20. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 anonim ***** válasza:
71%
mindig ezzel jönnek az emberek. tudod mi a baj? hogy nem is engedik, hogy valaki ápolja a hagyományt, hogy visszaemlékezzen azokra, akik életüket adták ezért a mostani szennyért és mocsokért. nekem apám 56-os sebesült, amikor kimentem a megemlékezésre, hogy virágot tegyek a halottak emlékéért, a 20 80 éves emberre volt kb 40 rendőr, mindenkit felírtak. engem is, és odajött egy 80 feletti 56 os bácsika, kérdezte a rendőrt hogy mi a baj a fiatalemberrel, mire azt válaszolta neki: az, hogy olyan most, mint maga volt 56-ban. az öregnek kicsordultak a könnyei. ez ma "magyar"ország
2011. júl. 20. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 anonim ***** válasza:
58%
Bocsánat, de antimagyar vagyok azért, mert nem használok olyan írást, ami évszázadokkal ezelőtt kiment a divatból, nem hordok tarsolylemezt, amit a honfoglalás óta nem használnak, nem vagyok hajlandó bőszárú gatyát meg parasztruhát hordani? Szerintem az aki ilyen ruhákat hord az egy idióta. Ennyi erővel meg a görögöktől és a rómaiaktól meg elvárhatnánk a tógát. Egyébként meg az ősi magyar kultúra egészen addig érdekelt, amíg ezek a turbómagyarok meg nem jelentek, most már viszont taszít. MIATTATOK, turbómagyarok.
2011. júl. 20. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 anonim ***** válasza:
68%
Ez a kérdés akkor nem is volt a köztudatban. Elfoglaltuk a helyünket a népek között, a politikában, tudományban, sportban elismert pozícióban voltunk. Arra büszkék voltunk, és ünnepeltük ha valahol (olimpia, stb) győztünk, kis ország létünkre, de mivel nem tömték nap mint nap az emberek fejébe, hogy "mi különbek vagyunk, minket égbekiáltó igazságtalanság ért, stb), ezért alig volt nacionalizmus, és akkor az volt a természetes. Persze voltak mellüket verő nagymagyarok akkor is, de nagyon nem volt érdemes tüntetni vele, mert hamar ott volt a levél az iskolaigazgató vagy a vállalatigazgató asztalán... De általában ez a dolog fel sem merült az emberek fejében.
2011. júl. 20. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 anonim ***** válasza:
48%
Igen, engedték. A rovásírásos póló pedig NEM magyar öntudat.
2011. júl. 20. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 anonim ***** válasza:
70%
ha ezek a pólók ennyire zavarnak embereket, a sztálin, lenin, vörös csillagos pólók nem zavarnak? engem igen.
2011. júl. 20. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 anonim ***** válasza:
65%

A válasz megírásának időpontja: ma 10:10

Mi az ami zavar benne? Ez csak brahi! Hisz aki ilyet hord, azt sem tudja, ki volt Lenin. De hogy a kommunizmusról foggalma nincs, az biztos!

2011. júl. 20. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 anonim ***** válasza:
67%
az észt mégis igen tudják osztani.
2011. júl. 20. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!