Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » Melyik eddig élt külföldi,...

Melyik eddig élt külföldi, vagy nem külföldi politikust, államférfit, kormányzót, vezetőt látnátok a legszívesebben Magyarország élén, és miért?

Figyelt kérdés
CSAK őszintén
2011. szept. 16. 21:33
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
27%

Gyurcsány Ferenc...

te normális vagy? külföldi vezesse az országot(megint)?

2011. szept. 16. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
69%

" Gyurcsány Ferenc...

te normális vagy? külföldi vezesse az országot(megint)?"


Látom nem érted. A hangsúly nem a külföldin van, a kérdező azt az embert keresi akiben a legjobb tulajdonságok találhatóak meg szerintünk és persze szakmailag is ott van a toppon.

2011. szept. 16. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
most egy kicsit rugaszkodjunk el a valóságtól. Nem úgy értem, mert nyilván nem lenne jó egy külföldi, de a politikai tevékenységét, sikereit, és szemléletét nézve ki lenne az (akár külföldi) akit, vagy akinek magyar mását, szívesen látnátok MO, vagy bármelyik másik ország élén, ahol éltek
2011. szept. 16. 21:43
 4/17 anonim ***** válasza:
100%
ja értem akkor bocsi
2011. szept. 16. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:

Madárkám, megelőztél, így van :)


Na, ki legyen a főnök? :)

2011. szept. 16. 21:48
 6/17 anonim ***** válasza:
93%
Természetesen egyiket sem. Eddig is az volt a baj, hogy magyar ember még sohasem került kormányra.
2011. szept. 16. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
62%

" Természetesen egyiket sem. Eddig is az volt a baj, hogy magyar ember még sohasem került kormányra."


Ezt az előbb már megbeszéltük, nem ártana olvasni. Magyar ember pedig volt már kormányon. Ne beszélj hülyeségeket.

2011. szept. 16. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:

Jól van fiúk, jó a humorotok, de kérem, azok kommenteljenek, akik szövegértésből nem buktak meg ! :))


Kit tartanátok megfelelőnek, akár külföldit is, hogy irányítsa országotokat? Ki legyen a kormányzó? :)

2011. szept. 16. 22:09
 9/17 anonim ***** válasza:
89%
Olaf Palmer vagy Margaret Thatcher vagy Kennedit
2011. szept. 16. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%
Minden tiszteletem az utolsó válaszoló által leírt embereké, de azért most felsorolta a politikai paletta összes irányzatát a szélsőségeken kívül. Palme és Thatcher például elég kevés dologban értettek egyet, én Willy Brandt-ot vagy egy hasonló jellemet tudnék támogatni. Akár még Olof Palme-mal is egyet tudok érteni.
2011. szept. 16. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!