Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » Szerintetek mi lett volna, ha...

Szerintetek mi lett volna, ha az LMP nyerte volna a választásokat?

Figyelt kérdés
Milyen lehetne akkor most a helyzet?
2011. szept. 17. 14:24
1 2 3 4 5
 31/42 anonim ***** válasza:

vajh, hová tűntek az szdsz szavazók? csak nem az lmp-be?


- Józsi néni, maga kire szavazott?

- Hát az SZDSZ-re!

- Á, szóval maga volt az!

2011. okt. 14. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/42 anonim ***** válasza:

Tehát összefoglalva az LMP pedofil, buuzi, és szdsz?Komolyan nem érzitek, hogy mennyire primitív barmok vagytok?

Ne haragudjatok, de mentális retardációval ne akarjatok már okosnak látszani, mert nem fog sikerülni. Komolyan nem érzitek, mennyire buták vagytok? De szó szerint buták, szerintem mindössze 80-as intelligencia kvócienssel rendelkezhettek. És ilyenek a felelős felnőtt magyar választópolgárok.... Az oviban szokás pedofilozni , meg buuzizni, legközelebb az jön, hogy leprás leprás?? Az eszem megáll.

2011. okt. 14. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/42 anonim ***** válasza:
Próbáltam az inzultusok hada alól kihámozni a mondanivalódat, de nem sikerült. Kb. olyan volt a hozzászólásod, mint egy tipikus LMP-s véleménynyilvánítás. Tehát tévedés, rossz, nem jó megközelítés, blablabla, de hogy mi a szitu, azt kérdezzük meg valaki mástól.
2011. okt. 15. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/42 anonim ***** válasza:
tegnap 21:18 - véleményed szerint hova tűntek a szdsz szavazók, szimpantizánsok? csak nem szívódtak fel! hol vannak zömében?
2011. okt. 15. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/42 anonim ***** válasza:
Nem teljesen mindegy, hogy hová tűntek az szdsz szavazók? Én ismerek olyat, aki évekig az mszp-re szavazott, és 2010-ben a jobbikra. Nem is kevesen voltak így vele, szóval akkor most a jobbik az mszp utódpártja? Nem megfelelő kérdéseket teszel fel, és így nem megfelelő következtetésekre jutsz. Ha téged szeret egy lány, aki előtted egy zsidót szeretett, akkor te ezáltal zsidó leszel? (Direkt használtam zsidót a példámban, mert így talán megérted.)
2011. okt. 15. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/42 anonim ***** válasza:

Jobban megértem.(lyány vagyok, de azért étem a pl-t)

Nem teljesen mindegy.

A lmp a 0-ról bekerült. Hogyan?

Nem egyedi kivételeket kérdeztem: zömében, tömegében:

Hová tűntek a szdsz szimpatizánsok?

2011. okt. 15. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/42 anonim ***** válasza:
Egyrészt pár százalékot maga az szdsz is szerzett, másrészt pedig azok akik az szdsz-re szavaztak korábban, egyáltalán nem biztos, hogy egyáltalán elmentek voksolni. Egy részük inaktív maradt. Egyébként az LMP-nek konkrét szervezeti háttere van, az Élőlánc, és a Védegylet berkeiből kerültek ki az LMP-s politikusok, és az aktivisták egy része. Egyébként a 2009-es Európa Parlamenti választásokon képviselőt is küldtek az EP.-be. Ennyi erővel minden új pártra mondhatnád, hogy 0 ról került be, akkor biztosan csaltak, a gonosz zsidók juttatták be őket stb... Az LMP nem előzmények nélküli párt, csak el akarják hitetni veled, hogy az.
2011. okt. 15. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/42 anonim ***** válasza:

Köszönöm a válaszodat. Előre bocsátom, mert már 2. válaszban tereled a szót ilyen irányba: velem nem fogsz a vitába származási dolgokról belemelegedni(zs. nem zs,stb), több oknál fogva, egyik, ami publikus:

tőlem idegen a származás. Egy ember mindenek előtt ember. Azután messze lemaradva a fontosságban követi: a neme, nemzetisége, anyanyelve, vallása, származása külalakja stb.


Az"ÉLŐLÁNC" nagyon szimpatikus volt nekem. Több fontos tagját személyesen is ismerem, becsülöm.

Talán nem fölösleges tudni, az Lmp visszaélt a nevével, mert már sokan tudták: ők fontos és jó ügyek képviselői.

Ezt ajánlom elolvasásra:

[link]

üdvözlet!

-a-

2011. okt. 15. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/42 anonim ***** válasza:
Javaslom, a fentebb leírtak alapján nevezzük át Magyarországot Emberállamra, vagy egyszerűen csak Államra.
2011. okt. 15. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/42 anonim ***** válasza:

A világ vagyok - minden, ami volt, van:

a sok nemzedék, mely egymásra tör.

A honfoglalók győznek velem holtan

s a meghódoltak kínja meggyötör.

Árpád és Zalán, Werbőczi és Dózsa -

török, tatár, tót, román kavarog

e szívben, mely e multnak már adósa

szelíd jövővel - mai magyarok!


...Én dolgozik akarok. Elegendő

harc, hogy a multat be kell vallani.

A Dunának, mely mult, jelen s jövendő,

egymást ölelik lágy hullámai.

A harcot, amelyet őseink vivtak,

békévé oldja az emlékezés

s rendezni végre közös dolgainkat,

ez a mi munkánk; és nem is kevés.


József Attila

[link]

2011. okt. 16. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!