Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » A politikusok gyorshajtását...

A politikusok gyorshajtását miért nem saját zsebből kell kifizetniük? Miért a közös állampénzből fizetik? Miért MI, adózó állampolgárok fizetjük ki az ő büntetésüket? Egyszerűen görénység a négyzeten!

Figyelt kérdés

[link]


hja, és utána még Gubcsi Lajos flegmán visszapofázik...


opsz, Lázár János szerény 450 lóerős verdájáról viszont leszerelte a radarzavarót. Én, ha lebukok hiába szerelem le, akkor is megbüntetnek... Őt miért is nem???


MIBEN KÜLÖNBÖZIK EGY POLITIKUS EGY ÁTLAGEMBERTŐL?

- ILLATOSABBAT FINGIK?

- OKOSABB? SZEBB?


MINDENKITŐL EL KELLENE VENNI A MENTELMI JOGOT!!!!!!


2011. szept. 19. 10:23
 1/10 anonim ***** válasza:
80%
A fizetésüket is a mi adónkból kapják és amit elsikkasztanak, az is a mi adónkból megy, szóval nem mindegy?
2011. szept. 19. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Céges autónál is a cég mint üzembentartó fizeti ki a büntetést, és általában behajtja a szabálysértést elkövető alkalmazotton. Itt ugyanez a helyzet, az indexes cikk is írja, hogy "a pénzt később behajtják a száguldozó közhivatalnokokon."


Itt tehát nincs semmi különös, ettől függetlenül egyetértek azzal, hogy el kellene törölni a mentelmi jogot.

2011. szept. 19. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Egyáltalán miért kell a mentelmi jog, amikor kizárólag a mocskos ügyek, jogszabályok be nem tartása miatt élvezik?

Miért nem húzza ki magát az összes képviselő -tisztelet a kivételnek, ha van ilyen- , hogy bekerült a parlamentbe, és KÉPVISELŐ-ként értünk, a magyar emberért dolgoznak, mert erre kaptak felhatalmazást.A fizetésük szép, megbízatásuk max. 4 évre szól, így ha megszűnik a mandátumuk, biztosan rosszul dolgoztak. Nagyon szomorú, hogy nálunk, Magyarországon ez a feladat kizárólag a haszonszerzésre, nekem mindent lehet hozzáállásra készteti őket. Mikor lesz már végre olyan kormányunk olyan képviselőkkel, akik kizárólag úgy viselkednek, ahogy a elvárható lenne?

2011. szept. 19. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

hja, meg több millió jutalmat osztanak szét év végén...

mire is?


Nálunk akkor jár jutalom, ha valami plusszt csinálok, vagy a munkámat nagyon jól csinálom.

és a politikusok? ha jól csinálná a dolgát, nem itt lennénk... akkor meg mire kis kapja a jutalmat? a munkájáért, amit alapból KELLENE megcsinálnia, de még azt sem teszi normálisan...

pl be sem megy, kivonul szavazáskor, stb...

engem úgy kivágnának a munkahelyemről ha csak úgy kivonulnék egy értekezletről mert nem tetszik valami...

2011. szept. 19. 11:50
 5/10 anonim ***** válasza:

kommenthez


Pontosan erről írtam...sajnos megtehetik.

Te meg azért nem teheted meg, mert nem vagy politikus:((

2011. szept. 19. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 doboszoli ***** válasza:
100%

A fejekben kellene rendet tenni.

Egy ismerősöm apja, egy vezető üdítőital gyártó cég telephelyén volt portás. A kiadott utasítás szerint a személyforgalmat a "kiskapun" kellett bonyolítani, nem a mellette lévő sorompóval ellátott teher kapun. A "pesti főnökre" is rászólt, amikor az a sorompó mellett ment be. A reakció bugris leugatás.

Néhány hét múlva az osztrákra is (a pesti főnöke) rá kellett szólni emiatt. A reakció: elnézést kérve a kiskaput használta azonnal.

Ugye értitek mit akartam ebből kihozni?

2011. szept. 19. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

@Doboszoli:

Én is láttam már hasonló esetet: a magyarországi kisfőnök úgy érezte, rá semmi nem vonatkozik, a külföldi nagyfőnök pedig alázattal viszonyult a mindenkire érvényes szabályokhoz. Találkoztam fordított helyzettel is, amikor a külföldi főnök úgy viselkedett, mint a rabszolgatartó ültetvényesek. (És néhány multicég hozzáállása pedig csak megerősíti a gyarmattartói-gyarmati viszonyról alkotott képet.)

2011. szept. 19. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
A képen, ahol ki van nagyítva az a valami... Miért az van ráírva, hogy "Parking Sen"?
2011. szept. 19. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

megtévesztésből!

hát megmagyarázza!

mint mindent:

[link]


hja, és már nem lézerblokkolónak, hanem lázárblokkolónak hívják:

[link]

2011. szept. 22. 09:47
 10/10 anonim ***** válasza:

...a radarzavarókhoz egyébként mit szól a rendőrség?

Szívesen meghallgatnám.

2011. szept. 28. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!